DAJ CYNK

UPC wprowadza nową ofertę z pakietem Mega Paka

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

UPC wprowadza nową ofertę z pakietem Mega Paka

UPC Polska ruszył z nowymi ofertami. Operator obiecuje klientom swobodę wyboru, szybki internet, telewizję i usługi mobilne, szczególnie polecając pakiet Mega Paka. 

W pakiecie Mega Paka klienci mogą skorzystać z internetu światłowodowego z tzw. „Inteligentnym WiFi” o prędkości do 750 Mb/s za 49,99 zł przez 5 miesięcy, uzupełnioną o pakiet telewizyjny MAX TV (174 kanały TV), z dostępem do najnowszej platformy streamingowej w Polsce – Viaplay.

Zobacz: W UPC Polska będzie drożej i trochę szybciej. Możesz tego uniknąć

Za pośrednictwem dekodera UPC 4K TV Box lub karty 4K CI + klienci UPC Polska  otrzymują dostęp do biblioteki filmów, seriali i wydarzeń sportowych. Teraz w specjalnej promocji pakiety Premium z Viaplay oferowane za 0 zł do końca marca.

Szerokopasmowy, światłowodowy dostęp do internetu wraz z ofertą telewizyjną dostępny jest dla klientów w następujących pakietach:

  • W pakiecie z Telewizją na Start (33 kanały TV) - pakiet internet 500 Mb/s z „Inteligentnym WiFi”, uzupełniony o aplikację UPC TV Go za 29,99 zł przez pierwsze 5 miesięcy, następnie 59,99 zł miesięcznie.
  • Oferta Mega Paka, czyli internet o prędkości 750 Mb/s z „Inteligentnym WiFi”, telewizja Max (174 kanały TV) z dekoderem UPC 4K TV Box lub kartą 4K CI + oraz dostęp do platformy streamingowej premium Viaplay, dostępne za 49,99 zł przez pierwsze 5 miesięcy, następnie 99,99 zł miesięcznie
  • Internet 1 Gb/s, z „Inteligentnym WiFi”, TV Max Premium (184 kanały TV), z dekoderem UPC 4K TV Box lub kartą 4K CI + oraz dostęp do platformy streamingowej premium Viaplay, dostępne w ofercie za 59,99 zł przez pierwsze 5 miesięcy, następnie 119,99 zł miesięcznie

UPC proponuje też pakiet usług mobilnych SUPER 5G z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS, MMS pakietem 25 GB wraz ze smartfonem Realme 8 5G za 65,99 zł.

Atutem oferty UPC ma być także wolność wyboru, co oznacza brak zobowiązania lub umowa na 12 i 24 miesięcy.

Zobacz: UPC Polska narusza zbiorowe interesy konsumentów? Zbada to UOKiK
Zobacz: UPC: bezpłatny Viaplay przedłużony

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: UPC

Źródło tekstu: UPC

Przewiń w dół do następnego wpisu