DAJ CYNK

UPC Biznes: Internet Backup to nowa usługa dająca dostęp do sieci nawet w przypadku awarii

16.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4956

Ważne 1

0

Internet Backup to nowe rozwiązanie dla klientów biznesowych UPC, które zapewnia stały, niezakłócony dostęp do sieci nawet w przypadku awarii.

Celem usługi Internet Backup jest umożliwienie klientom UPC Biznes nieprzerwanego i bezpiecznego korzystania z sieci w przypadku jej awarii, zapewniając dzięki temu ciągły dostęp do Internetu nawet wtedy, gdy wystąpią trudne do przewidzenia usterki mechaniczne. W sytuacjach wypadków losowych, jak chociażby nieumyślne przecięcie kabli, UPC Biznes oferuje dla klientów B2B dodatkowe rozwiązanie, które zagwarantuje im ciągłość pracy w trybie online.

W ramach usługi klienci otrzymują zestaw składający się z modemu Hitron wraz z zainstalowanym dodatkowym modemem USB. W sytuacji, gdy nastąpi utrata sygnału w przewodzie koncentrycznym, modem automatycznie przełączy dostęp do Internetu na sieć mobilną. Tutaj obowiązuje miesięczny limit danych o wielkości 30 GB. Po przywróceniu sygnału na łączu podstawowym, użytkownikowi zostanie przywrócony dostęp do Internetu szerokopasmowego oferowanego w sieci stacjonarnej.

- Dziś niezawodny dostęp do najlepszej jakości Internetu jest jednym z kluczowych elementów budowy przewag konkurencyjnych. Rozumiejąc potrzeby i oczekiwania naszych klientów, wprowadziliśmy innowacyjne na rynku rozwiązanie – Internet Backup – które nie tylko zapewnia ciągłość dostępu do sieci, ale też daje poczucie bezpieczeństwa funkcjonowania firmy zwiększając satysfakcję z naszych usług - powiedział Jerzy Gołębiewski, Dyrektor B2B UPC Polska.

Nowa oferta skierowana jest do klientów biznesowych, przede wszystkim z sektora SOHO i SME.

Więcej szczegółów znaleźć można w regulaminie usługi Internet Backup.

Zobacz: Wirtualna Centrala Multisite to nowa usługa UPC Biznes dla firm wielooddziałowych
Zobacz: UPC: Horizon Go poberze teraz treści VOD na urządzenia mobilne
Zobacz: Grudniowe wyniki Speedtestu. Gdyby nie roaming krajowy, Play byłby liderem

Źródło zdjęć: UPC

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się