DAJ CYNK

Uber Eats startuje w Katowicach. Na początek 70 restauracji i kod promocyjny dla mieszkańców

Sebastian Górski

Taryfy, promocje, usługi

Katowice stają się ósmym miastem w Polsce gdzie można skorzystać z dostaw jedzenia za pośrednictwem Uber Eats. Na początek mieszkańcom zaoferowano 70 restauracji i kod zniżkowy na trzy pierwsze dostawy.

Z okazji startu Uber Eats w Katowicach przygotowano kod promocyjny dla mieszkańców. Po wpisaniu KATOWICESTART dostaną oni zniżkę na trzy pierwsze zamówienia, po 15 zł każde. Termin ważności kodu mija 18 kwietnia, więc lepiej się pośpieszyć. Na start mamy do dyspozycji nieco ponad 70 lokali rozmieszczonych na łącznym obszarze 30 km2. Średni czas dostawy jedzenia wynosi 32 minuty.

Zobacz: Uber Black w Warszawie. Przejazdy luksusowymi autami z najlepiej ocenianymi kierowcami

Tradycyjnie aplikację Uber Eats znajdziemy w sklepie Google Play (Android) oraz App Store (iOS). Jej zadaniem jest łączenie użytkowników z lokalami i wygodne zamawianie jedzenia z dostawą do domu lub biura. Podobnie jak w sytuacji zamawiania przejazdów, tutaj też możemy monitorować status dostawy (lokalizację dostawcy). Same restauracje biorące udział w programie nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

Zobacz: Uber inwestuje w pierwsze poza USA centrum inżynieryjne w Krakowie. Będą tam pracować nad rowerem Jump

Jak zapewnia Ilona Grzywińska-Lartigue, dyrektor komunikacji w firmie Uber w regionie Europy Środkowej i Wschodniej:

Cieszymy się, że Katowice są już ósmym miastem, w którym dostępna jest usługa Uber Eats, umożliwiająca zamawianie jedzenia w dostawie z lokalnych restauracji. Jesteśmy przekonani, że nasza platforma pozwoli katowiczanom na jeszcze lepsze poznanie zróżnicowanych smaków, które serwują restauracje w ich mieście. Pozwalają one na delektowanie się zarówno tradycyjną kuchnią śląską, jak również podążanie za trendami i próbowanie specjałów kuchni wegańskiej, indyjskiej, japońskiej czy meksykańskiej. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu