DAJ CYNK

Uber Black w Warszawie. Przejazdy luksusowymi autami z najlepiej ocenianymi kierowcami

Sebastian Górski

Taryfy, promocje, usługi

Usługa Uber Black wchodzi do stolicy. Przejazdy luksusowymi autami z najlepszymi kierowcami uzupełniają dotychczas oferowane warianty UberX, Uber Select oraz Uber VAN.

Uber Black to nie tylko czarne limuzyny. Wybierając usługę możemy liczyć na podjazd aut takich marek, jak: Infiniti, Mercedes Benz - klasy E, S, Lexus, BMW - serii 5; Audi A6, A7, A8, Tesla - model S. Pojazdy muszą być wyprodukowane co najmniej w 2012 roku i w standardzie mieć skórzane fotele. Minimalna opłata za przejazd w wariancie Black wynosi 30 zł.

Zobacz: Uber inwestuje w pierwsze poza USA centrum inżynieryjne w Krakowie. Będą tam pracować nad rowerem Jump

Oczywiście samochód to nie wszystko. Za kierownicą mają zasiadać kierowcy ubrani w stylu smart casual, których których średnia ocen w aplikacji jest równa bądź wyższa od 4,8. Na razie po stolicy jeździ 40 pojazdów Uber Black, ale już teraz według zapowiedzi pojawi się ich dużo więcej.

Zobacz: Właściciel TikToka deklasuje Ubera, to nowy najdroższy startup 

Jak tłumaczy Ilona Grzywińska-Lartigue, dyrektor komunikacji w firmie Uber w regionie Europy Środkowej i Wschodniej:

W dużych polskich miastach rośnie zapotrzebowanie na usługi typu premium w zakresie miejskiej mobilności. W naszym regionie geograficznym Warszawa jest trzecim miastem, po Pradze i Kijowie, którego mieszkańcy mogą korzystać z nowego standardu przejazdów. Warszawa jest dla nas miastem pilotażowym dla tej usługi. Wprowadzenie nowego produktu w Polsce to też kolejna inwestycja dla Ubera na tym rynku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu