DAJ CYNK

Mistrzowska oferta w T-Mobile: 200 GB w 5G za 45 zł

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile mistrzowska oferta 200 GB 5G 45 zł

Przed nami piłkarskie Mistrzostwa Europy. Na tę okazję T-Mobile przygotował mistrzowską ofertę, dzięki której w ramach programu Korzyści dla domu można zgarnąć ofertę abonamentową 5G z paczką 200 GB od 45 zł miesięcznie lub telewizor LG 4K 55 cali za 999 zł.  Z oferty można skorzystać od 2 czerwca do 15 lipca 2021 roku.

T-Mobile stawia sobie wysokie cele, tak jak ambasador Magentowych, Robert Lewandowski, który z ogromnym sukcesem zakończył sezon w Bundeslidze. Jako sponsor reprezentacji Polski, T-Mobile przygotował z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej mistrzowską ofertę abonamentową 5G z pakietem internetowym o wielkości 200 GB w cenie od 45 zł miesięcznie.

Zobacz: T-Mobile rozdaje zniżkę na bluzy i koszulki reprezentacji Polski
Zobacz: T-Mobile: bezpłatne 9 GB Internetu dla fanów piłki nożnej i nie tylko

T-Mobile 200 GB za 45 zł baner

Cena 45 zł jest dostępna w ramach programu „Korzyści dla domu”, czyli jest skierowana do klientów indywidualnych, którzy posiadają co najmniej jeden abonament komórkowy w T-Mobile (z wykluczeniem taryf XS i S). Najtańszy pakiet dwóch abonamentów z ofertą mistrzowską będzie zatem kosztował 100 zł miesięcznie (taryfa M za 55 zł / mies. + taryfa mistrzowska za 45 zł / mies.).

Zobacz: T-Mobile uruchomił „Korzyści dla domu” - to nowa oferta łączona
Zobacz: T-Mobile może być tańszy, sprawdź "Korzyści dla domu"

Cena taryfy mistrzowskiej poza programem „Korzyści dla domu” wynosi 65 zł miesięcznie. W ramach abonamentu otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju oraz w roamingu UE oraz Internet w kraju bez limitu danych, z tego 200 GB z pełną prędkością. Można tu również liczyć na zniżkę na urządzenie (do 200 zł).

Więcej informacji o programie „Korzyści dla domu” oraz regulaminy można znaleźć pod tym adresem.

Piłkarskie rozgrywki na dużym ekranie

Niejeden widz pragnie zanurzyć się w sportowych emocjach, oglądając je na większym ekranie. Dzięki temu może czuć się częścią wydarzeń na murawie. Z tego powodu T-Mobile przygotował jeszcze jedną ofertę, w ramach której można stać się posiadaczem telewizora LG 4K 55 cali 55UN711C za 999 zł na raty 0%. Cena ta obowiązuje wraz z taryfą XL+, jeśli klient zdecyduje się tego samego dnia dobrać kolejną ofertę abonamentową T-Mobile, na przykład S za 45 zł lub M za 55 zł miesięcznie.

T-Mobile telewizor za 999 zł

Sportowe emocje na pierwszym miejscu

Mistrzowskiej ofercie T-Mobile towarzyszy kampania reklamowa z udziałem Roberta Lewandowskiego, który zapoznaje się z materiałami wideo fanów naśladujących jego piłkarskie wyczyny. Spot, utrzymany w piłkarskim klimacie, puentuje deklaracja T-Mobile, że bez względu na to, czy niesamowite rzeczy wolimy tworzyć, czy oglądać, zawsze możemy korzystać z potencjału największej sieci 5G w Polsce od T-Mobile.

Zobacz: 2 GB dla klientów Orange po meczu Polska – Rosja
Zobacz: Orange na kartę: Pakiet 120 GB za 15 zł na całe lato

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: UEFA, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile