DAJ CYNK

Supernet Video DVD za darmo dla klientów T-Mobile w ramach Happy Fridays

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15797

T-Mobile Happy Fridays Supernet Video DVD za darmo

Przed nami piątek, więc T-Mobile przygotował kolejną promocję dla swoich klientów indywidualnych w ramach Happy Fridays. Tym razem to coś dla miłośników filmów i seriali, które można strumieniować z Internetu bez zużywania danych dzięki usłudze Supernet Video DVD, którą można dostać na 5 dni za darmo.

Transmisje z wydarzeń sportowych, polskie i zagraniczne filmy oraz seriale, newsy ze świata, vlogi z życia codziennego, a także bijące w ostatnim czasie rekordy popularności nagrania na TikToku – to wszystko dostępne jest bez ograniczeń dzięki usłudze Supernet Video DVD. Umożliwia ona korzystanie między innymi z takich aplikacji, jak Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Ipla, Player, TVP Sport, vod.pl, Filmy Google Play czy TikTok bez utraty gigabajtów z posiadanego pakietu internetowego. Szeroki wachlarz platform streamingowych ma zagwarantować bogatą ofertę wideo, dzięki czemu każdy użytkownik powinien odnaleźć tam interesujące dla siebie treści.

Zobacz: Ewa Pajor, gwiazda kobiecej piłki nożnej, ambasadorką T-Mobile Polska
Zobacz: T-Mobile podwaja gigabajty także dotychczasowym abonentom

Jak skorzystać z promocji?

Magentowy prezent czeka przez cały weekend, od 9 do 11 kwietnia 2021 roku, w aplikacji Mój T‑Mobile. Usługę można także aktywować poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Usługa Supernet Video DVD zostanie włączona w ciągu 72 godzin od momentu odbioru i będzie działać przez 5 dni.

Bonus jest dostępny zarówno dla klientów abonamentowych T-Mobile, jak i użytkowników ofert na kartę oraz MIX. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz.

Zobacz: Orange: kolejna „Środa z Mój Orange”. Co tym razem przygotował operator?
Zobacz: Internet ze Starlinków jest coraz szybszy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu