DAJ CYNK

Happy Fridays w T-Mobile: do zdobycia kupon 100 zł na smartfony

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4289

T-Mobile Happy Fridays kupon na smartfony 100 zł

Jak w każdy weekend, klienci T-Mobile mogą skorzystać z promocji w ramach Happy Fridays. Tym razem można otrzymać kupon na 100 zł, przydatny przy zakupie nowego smartfonu u magentowego operatora.

Najnowszy bonus w ramach akcji T-Mobile Happy Fridays to okazja dla tych, którzy planują w najbliższym czasie zakup nowego smartfonu. Rabat w wysokości 100 zł na to urządzenie dostępny będzie w abonamencie na 24 miesiące dla nowej umowy w taryfie S, M, L. Zniżkę na telefon zrealizować można w dowolnym kanale sprzedaży: sklepie internetowym na www.t-mobile.pl, w punktach stacjonarnych oraz na infolinii.

Zobacz: T-Mobile buduje w Warszawie nowe data center dla swoich klientów
Zobacz: Lepszy zasięg T-Mobile w górach. Dwie nowe stacje w Dolinie Pięciu Stawów

Jak odebrać kupon?

Osoby zainteresowane dokonaniem zakupu ze zniżką, mogą odebrać rabat w aplikacji Mój T-Mobile lub wysłać wiadomość SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800, w wiadomości zwrotnej otrzymując kod rabatowy. Opcja ta będzie dostępna od piątku 30 października do niedzieli 1 listopada tego roku, do końca dnia.

Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę  www.t-mobile.pl, wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt i plan taryfowy, a następnie wpisać kod rabatowy. W przypadku zakupu urządzenia w punktach stacjonarnych, wystarczy podać kod rabatowy sprzedawcy. Urządzenia, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, będą miały po obniżce cenę w wysokości 0,05 zł. Rabat należy wykorzystać do 3 listopada 2020 roku do końca dnia.

Zobacz: Orange Polska: już 25 modeli urządzeń może korzystać z #hello5G
Zobacz: Play: przedsprzedaż nowej konsoli Xbox Series X

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu