DAJ CYNK

Happy Fridays i kolejne 3 GB dla klientów T-Mobile

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14210

T-Mobile Happy Fridays 3 GB za darmo

Z okazji zbliżającego się piątku T-Mobile przygotował nową promocję dla swoich klientów. Najnowsza edycja Happy Fridays to bezpłatna paczka dodatkowego Internetu o wielkości 3 GB.

Mobilnego Internetu nigdy za wiele – czy to do słuchania podcastów w czasie drogi do pracy, czy do oglądania seriali w serwisie Netflix lub śledzenia bieżących newsów na portalach informacyjnych. Według raportu UKE prawie 92% użytkowników posiada dostęp do Internetu mobilnego. Aby nie musieć się ograniczać i przyjemniej z niego korzystać, T‑Mobile w kolejnym już tygodniu oferuje swoim klientom indywidualnym darmowy pakiet 3 GB w ramach cotygodniowej akcji „Happy Fridays”.

Zobacz: SpeedTest: T-Mobile i Orange na szczycie, Play i Plus znacznie wolniej
Zobacz: T-Mobile rusza z przedsprzedażą Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Bonus jest skierowany do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając wiadomość SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800 od piątku 11 września do niedzieli 13 września tego roku do końca dnia. Aktywacja dodatkowych gigabajtów jest bardzo prosta – w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko raz.

Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 3 GB w kraju przez cały tydzień, z kolei abonenci – do dnia wystawienia faktury.

Zobacz: Play kusi do przenoszenia. Zapłaci za klienta nawet 9 rat za telefon
Zobacz: nazwa.pl wprowadza CloudHosting i pocztę CloudMail w chmurze nawet do 2 TB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu