DAJ CYNK

Play zachęca do przenoszenia numerów. Zapłaci nawet 9 rat za smartfon

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Play zapłaci za klienta nawet 9 rat za telefon

Play wprowadza nową propozycję dla przenoszących numer z innej sieci. W najnowszych ofertach operator umożliwia zakup smartfonów, za które sam zapłaci 6 lub nawet 9 rat. Do tego proponuje duże paczki danych, nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz dostęp do Amazon Prime Video na pół roku.

Częstą barierą przy wyborze telefonu z górnej półki jest wysoka opłata miesięczna. Dlatego Play zdecydował się obniżyć opłaty miesięczne i wydłużyć okres spłaty telefonu do 36 lub nawet 48 miesięcy. Co więcej, klientom, którzy przeniosą numer do Play, przy wyborze abonamentu z telefonem, 6 lub nawet 9 rat za urządzenie zapłaci operator

Zobacz: Play wciąż zwiększa zasięg swojego LTE - nowe miejscowości w sierpniu

Komu Play spłaci aż 9 rat…?

Jeśli klient zdecyduje się na ofertę Play L lub Play HOMEBOX i rozłoży okres spłaty telefonu na 3 lata przy wyborze jednego ze smartfonów marki Samsung lub Xiaomi, Play pokryje koszty aż 9 rat za urządzenie. 

W obu ofertach operator gwarantuje w cenie abonamentu nielimitowane rozmowy i SMS-y, dostęp do PLAY NOW (lub usługę Bezpieczna Rodzina) oraz Amazon Prime Video i Tidal przez sześć miesięcy bez opłat. Obydwa pakiety umożliwiają wygodne korzystanie z internetu dzięki paczkom danych – w abonamencie Play L jest to 70 GB za 75 zł, a w Play HOMEBOX internet mobilny i domowy operator zapewnia dostęp do sieci bez limitu danych za 85 zł miesięcznie.

Obie te oferty dają możliwość korzystania z technologii 5G, a wśród dostępnych smartfonów znajdują się modele obsługujące sieć najnowszej generacji, np. Xiaomi Mi 10 Lite 5G

Zobacz: Xiaomi Mi 10 Lite 5G - świetna specyfikacja, dobra cena, a do tego 5G

Play zapłaci za klienta nawet 9 rat za telefon

Dla kogo 6 rat w prezencie?

Osoby, które nie potrzebują aż tak rozbudowanego pakietu lub wybrały inny model w Play z okresem spłaty na 3 lata, otrzymają 6 rat w prezencie. Ta opcja jest dostępna przy wyborze oferty Play S, Play M, Play L lub Play HOMEBOX. Cena za pakiet M z 20 GB internetu oraz nielimitowanymi rozmowami to 55 zł miesięcznie, z dostępem do Amazon Prime Video i Tidal na 6 miesięcy oraz pakietem podstawowym PLAY NOW w cenie. 

Najtańszy z pakietów w opcji S kosztuje tylko 35 zł miesięcznie i poza paczką danych zapewnia nielimitowane rozmowy oraz pół roku Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat. Do powyższych cen należy doliczyć miesięczną opłatę za telefon, którą klient dopasowuje do siebie wg własnych preferencji.

Zobacz: Play: nowa oferta internetu bezprzewodowego od 35 zł miesięcznie

Każdy z dostępnych abonamentów może zostać rozszerzony o dodatkowy numer – jeden w opcji DUET lub nawet dziewięć kolejnych w formule RODZINA. Wówczas karta SIM dla każdego kolejnego członka rodziny to koszt 35 zł, a piąta oferowana jest gratis. 

Promocja dostępna jest również w ofercie dla Biznesu, w której 9 opłaconych rat otrzymują klienci BIZNES BOX PRO z wybranym modelem Samsung i Xiaomi. Natomiast 6 darmowych rat zyskują klienci pakietów BIZNES START, BIZNES BOX oraz BIZNES BOX PRO.

Zobacz: W promocji Play pierwszy bilet w SkyCash za 1 grosz
Zobacz: Play dołącza do operatorów obniżających stawki połączeń na Białoruś

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play