DAJ CYNK

Play dołącza do operatorów obniżających stawki połączeń na Białoruś

HTur

Taryfy, promocje, usługi

Po Plusie i T-Mobile Play staje się kolejnym operatorem, który obniża stawki połączeń na Białoruś. Oferta ma charakter ograniczony czasowo.

Jak możemy przeczytać w opublikowanej dzisiaj informacji prasowej:

"W związku z obecną sytuacją na Białorusi Play obniża stawki za połączenia międzynarodowe z Polski na Białoruś. Operator, będąc świadomy roli, jaką pełni dostarczając usługi telekomunikacyjne, które są niezbędne do zapewnienia bezpiecznego kontaktu z rodziną i bliskimi, zdecydował o obniżeniu cen połączeń."

Jak wyjaśnia Play, na taki krok zdecydowano się po licznych informacjach o utrudnieniach oraz ograniczeniach w działaniu usług telekomunikacyjnych na Białorusi. Tańsze połączenia mają ułatwić kontakt przebywających w Polsce Białorusinów z ich rodzinami w kraju.

Zobacz: Płacąc z Play za przejazdy w blinkee.city można zgarnąć 15 minut darmowej jazdy

Oferta rusza 31 sierpnia i będzie obowiązywała do 15 września włącznie. Obejmuje wszystkie połączenia wykonywane z telefonów komórkowych w sieci Play na białoruskie numery stacjonarne i komórkowe. Dotyczy to wszystkich klientów sieci - zarówno korzystających z ofert abonamentowych indywidualnych, jak i biznesowych, a także klientów ofert na kartę. Nowa, obniżona stawka za połączenia wyniesie 1 zł brutto - a warto dodać, że regularne stawki w obecnych ofertach abonamentowych są ponad dwukrotnie wyższe. Takie rozwiązanie nie wymaga dodatkowej aktywacji po stronie użytkownika i będzie działać automatycznie we wszystkich ofertach sieci Play.

Play zaznacza, że okres promocji może zostać wydłużony, jeśli na Białorusi nadal będzie utrzymywać się obecna sytuacja.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu