DAJ CYNK

W promocji Play pierwszy bilet w SkyCash za 1 grosz

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3541

W promocji Play pierwszy bilet w SkyCash za 1 grosz

Z okazji zakończenia wakacji i nowego roku szkolnego Play ogłosił kolejną promocję w usłudze Zapłać z Play. Oferta operatora przygotowana wspólnie ze SkyCash obowiązuje w ponad 170 polskich monistach i można z niej skorzystać do końca miesiąca.

Usługa Zapłać z Play w aplikacji SkyCash zadebiutowała ponad rok temu. Do tej pory z opcji zakupu biletów komunikacji lub parkingowych z rachunkiem fioletowego operatora skorzystało kilkadziesiąt tysięcy klientów. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli jeszcze okazji wypróbować tej usługi, Play przygotował na zachętę promocję „Pierwszy bilet w SkyCash za 1 grosz”. Dzięki temu, korzystając z Zapłać z Play w SkyCash, można otrzymać zniżkę do 10 zł na pierwszy bilet komunikacji miejskiej lub bilet parkingowy.

Z promocji może skorzystać każdy klient oferty abonamentowej w Play lub Red Bull MOBILE, a także po raz pierwszy dokonuje zakupu biletu komunikacji miejskiej lub płatności za postój w strefie płatnego parkowanie w aplikacji SkyCash przy użyciu usługi „Zapłać z Play”.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy mieć aktywną usługę „Zapłać z Play”. Jeżeli użytkownik chce doliczyć opłaty za parkowanie do rachunku Play, musi też uruchomić usługę „Mobilny Parking”. Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej lub parkingowe zakupione w aplikacji SkyCash.

Zobacz: Od września w Katowicach zaparkujesz z aplikacją SkyCash
Zobacz: Użytkownicy SkyCash dla Firm zamówią iTaxi

Jak Play rabatuje opłaty?

Po wyborze biletu komunikacji lub parkowania należy wybrać metodę płatności „Zapłać z Play” i zaakceptować standardową cenę. Zniżka do 10 zł zostanie naliczona na rachunku i potwierdzona SMS-em.

  • jeżeli cena biletu jest równa bądź niższa niż 10 zł – na fakturze pojawi się cena biletu w wysokości 1 grosza;
  • jeżeli cena biletu jest wyższa niż 10 zł – na fakturze pojawi się cena biletu pomniejszona o 10 zł.

Z usługi płatności przez SkyCash można skorzystać w 174 polskich miastach.

Promocja „Pierwszy bilet za 1 grosz w SkyCash” już obowiązuje, a skończy się 30 września.

Zobacz: „Zapłać z Plus” za bilety w aplikacji SkyCash
Zobacz: Play wciąż zwiększa zasięg swojego LTE - nowe miejscowości w sierpniu 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Przewiń w dół do następnego wpisu