DAJ CYNK

T-Mobile rusza z przedsprzedażą Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Henryk Tur

Sprzęt

W T-Mobile ruszyła przedsprzedaż najnowszego smartfona firmy Samsung, czyli składanego Galaxy Z Fold2 5G. Jak długo potrwa i jaka jest jego polska cena?

Galaxy Z Fold2 5G - można już zamawiać

Przedsprzedaż flagowca skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych T‑Mobile. Zaczyna się od dziś i potrwa do 17 września. Od 18 września rozpocznie się natomiast sprzedaż regularna. Tego dnia składany smartfon trafi do osób, które złożyły na niego zamówienie w przedsprzedaży.

 

Galaxy Z Fold2 5G to trzecia generacja składanych urządzeń firmy Samsung. Dzięki specjalnym zawiasom Hideaway, które pozwalają składać urządzenie oraz użytkować je w trybie Flex, można korzystać z zewnętrznego wyświetlacza o wymiarach 6,2 cala, a po rozłożeniu urządzenia mieć ekran główny o przekątnej 7,6 cala. Aparat wyposażono w tryby Pro Video mode, Single Take czy Bright Night. Urządzenie zasila bateria 4500 mAh. W ofercie T-Mobile klienci będą mogli skorzystać z dodatkowej ochrony na wypadek przypadkowego uszkodzenia telefonu. Obowiązuje ona przed rok od zakupu telefonu. Dodatkowa ochrona wymaga rejestracji (do 30 dni od daty zakupu) za pomocą aplikacji Samsung Members lub przez sklep online Samsung Care+.

Galaxy Z Flip 5G już dostępny

Zobacz: Samsung Galaxy Z Fold2 5G: nie nazwę go flagowcem, to luxury-tech

Warto przypomnieć, że w ofercie operatora dostępny jest także Samsung Galaxy Z Flip 5G (zdjęcie powyżej).

A ile zapłacisz za nowy smartfon? Galaxy Z Fold2 5G będzie dostępny w przedsprzedaży do 17 września w wybranych taryfach abonamentowych oraz w dwóch opcjach ratalnych – na 24 lub 36 miesięcy. Użytkownicy indywidualni – zarówno nowi, jak i obecni klienci T-Mobile – mogą nabyć najnowsze smartfony firmy Samsung w następujących cenach:

Ceny urządzeń w ofertach biznesowych prezentują się następująco:

Zainteresowani powinni zapoznać się ze informacjami na temat przedsprzedaży na tej stronie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: MediaRun

Przewiń w dół do następnego wpisu