DAJ CYNK

nazwa.pl wprowadza CloudHosting i pocztę CloudMail w chmurze nawet do 2 TB

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10415

nazwa.pl wprowadza nowy hosting i pocztę w chmurze nawet do 2 TB

Spółka nazwa.pl wprowadziła do oferty nowe usługi hostingu i poczty, realizowane w chmurze, które udostępniają nawet 2 TB przestrzeni dyskowej na strony WWW i pocztę elektroniczną. Firma przekonuje, że jest to odpowiedź na pytania klientów, którzy zgłaszali coraz większe zapotrzebowanie na miejsce do przechowywania danych.

Wprowadzając nową usługę, nazwa.pl zwraca uwagę, że coraz częściej dla firm to nie moc obliczeniowa serwera ma znacznie, ale przestrzeń dyskowa, a jej brak stanowi barierę do dalszego rozwoju. Gigabajty danych przesyłanych przez maile dokumentują historię kontaktów i rozliczeń z klientami, stanowiąc podstawową bazę wiedzy każdej firmy. Skrzynki pocztowe stale zwiększają swoją objętość.

Zobacz: Sprawdziliśmy jak działa Cloud Backup firmy nazwa.pl. Mamy dla Was kod rabatowy

Biorąc po uwagę ten trend, spółka nazwa.pl wprowadziła do swojej oferty nowe pakiety usług hostingu stron WWW i poczty elektronicznej o nazwie CloudHosting, pozwalające przechowywać nawet 2 TB poczty i danych udostępnianych na stronach WWW.

Oprócz typowych usług hostingu WWW, firma nazwa.pl wprowadziła do oferty również wyspecjalizowane pakiety przeznaczone do obsługi poczty o nazwie CloudMail. Usługi te udostępniają również do 2 TB miejsca dyskowego, z tym że można je przeznaczyć w całości na pocztę.

Konta pocztowe w nowej ofercie CloudHosting i CloudMail mają rezerwację powierzchni dyskowej o minimalnej wielkości 5 GB, co gwarantuje, że każda wiadomość wysyłana przez kontrahentów dotrze bez problemów. Obsługa poczty na setkach serwerów w chmurze nazwa.pl oraz możliwość wysyłania i odbierania przesyłek o wielkości do 1 GB powoduje, że nawet firmy przesyłające grafiki i materiały wideo w dużej rozdzielczości, bez trudu będą mogły wymieniać swoją korespondencję, bez ryzyka wyczerpania przestrzeni dyskowej.

Zobacz: Cisco: Chmura i automatyzacja to przyszłość cyberbezpieczeńśtwa

Aby korzystanie z tak dużych skrzynek pocztowych było jak najbardziej wygodne, w połowie lipca nazwa.pl wprowadziła nowy program do obsługi poczty przez WWW Cloud Mail, który charakteryzuje się nowoczesnym designem, przejrzystym i intuicyjnym interfejsem oraz szeregiem dodatkowych usprawnień.

Zobacz: nazwa.pl: Polecaj usługi i zarabiaj do 50% w Programie Partnerskim
Zobacz: Bezpieczna poczta nie istnieje. Szyfrowanie nic nie da, gdy klient ma dziurę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: nazwa.pl

Przewiń w dół do następnego wpisu