DAJ CYNK

nazwa.pl: Polecaj usługi i zarabiaj do 50% w Programie Partnerskim

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Akcje partnerskie

Interakcje: 42739


Program Partnerski w nazwa.pl pozwala zarobić na usługach hostingowych serwisu. Polecając je naszym znajomym czy kontrahentom, możemy otrzymać nawet 50% prowizji.

nazwa.pl to znana i popularna w Polsce firma, oferujący między innymi usługi hostingowe, serwery VPS, domeny czy certyfikaty SSL. Zróżnicowana oferta jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby klientów. Osoby, które są zadowolone z najwyższej jakości usług serwisu, polecają je swoim znajomym lub kontrahentom. Z myślą o nich powstał Program Partnerski, dzięki któremu można na tym zarobić.

Program Partnerski: 25% dla polecającego i 20% dla nowego klienta

Najważniejszym celem Programu Partnerskiego nazwa.pl jest promowanie i polecanie najlepszych usług hostingowych dostępnych na polskim rynku przez zadowolonych użytkowników. Daje to obopólne korzyści: nowy klient otrzymuje usługi o wysokiej jakości, a polecający (partner) może liczyć na wysokie prowizje. Kilka miesięcy temu nazwa.pl wprowadziła też dodatkową zachętę dla klientów, którzy pozytywnie odpowiadając na polecenie, mogą korzystać z usług serwisu z dodatkowym rabatem.

– Uruchamiając ponad rok temu Program, skoncentrowaliśmy się na pozyskaniu Partnerów, którzy będą zainteresowani uczestnictwem w Programie z wysokimi prowizjami. Zauważyliśmy jednak, że brakuje tam jeszcze jednego ważnego aspektu – zachęty dla Kupującego. Dlatego też podjęliśmy decyzję o połączeniu wysokiej prowizji dla polecającego usługę oraz dużego rabatu dla zamawiającego usługę. Tak powstał nowy Program Partnerski w nazwa.pl.

– powiedział Krzysztof Cebrat, prezes zarządu spółki nazwa.pl

Nazwa.pl prowizja 25%

W Programie Partnerskim nazwa.pl każdy klient firmy może zostać również jego partnerem. W Panelu Klienta w zakładce „Program Partnerski” (https://panel.nazwa.pl/pk-rekomendacje.html) można znaleźć unikatowy kod, który trzeba przekazać na przykład swoim znajomym. Jeśli ktoś z nich użyje kodu przy zamawianiu usług na stronie nazwa.pl, otrzyma na nie 20% rabatu. Co ważne, rabat ten łączy się z innymi promocjami. Taka kumulacja sprawia, że usługi nazwa.pl są jeszcze tańsze.

Jednocześnie 25% wpłaty klienta trafia w postaci prowizji na konto partnera, który jest posiadaczem użytego właśnie kodu. Taka prowizja jest wypłacana po każdej wpłacie za tę usługę, także po przedłużeniu, przez cały czas trwania Programu. Sam kod ważny jest bezterminowo, można go więc wysłać do wielu znajomych i czekać na realizowane przez nich zamówienia, natomiast zebrane prowizje są w ciągu 24 godzin przelewane na konto bankowe partnera.

– Zależało nam na stworzeniu Programu Partnerskiego, w którym korzysta zarówno Partner, jak i Klient. Obecna formuła Programu jest odpowiedzią na te oczekiwania.

– dodał Krzysztof Cebrat

Za mało? Webmasterzy mogą zyskać nawet 50% prowizji

Osoby, które zajmują się tworzeniem stron WWW, serwisem komputerowym lub inną działalnością, dzięki której są w stanie polecać usługi nazwa.pl większej liczbie osób, mogą zyskać jeszcze więcej. Wystarczy zgłosić to do nazwa.pl za pomocą formularza dostępnego pod tym adresem i czekać na kontakt ze strony konsultanta. Nazwa.pl wypłaci wynagrodzenie w wysokości 50% od pierwszej wpłaty za polecane usługi oraz do 35% od każdej kolejnej płatności. Im więcej usług Partner poleci, tym prowizja, którą otrzyma za przedłużenia usług, będzie wyższa.

Warunkiem przystąpienia do programu z 50% prowizją jest polecenie usług hostingowych nazwa.pl co najmniej 5 klientom. Jeżeli ktoś dopiero rozpoczyna współpracę z nazwa.pl, ale ma już klientów korzystających z hostingu w innych firmach hostingowych oraz zadeklaruje ich przeniesienie do nazwa.pl, to może otrzymać 50% prowizję od samego początku.

Nazwa.pl 50% prowizji

Wynagrodzenie wypłacane jest od wszystkich opłaconych usług, będących w ofercie nazwa.pl i aktywowanych za pomocą indywidualnego kodu polecającego. Niezależnie od tego, czy polecone zostaną usługi hostingowe, domeny, certyfikaty SSL, czy też Cloud Backup, od każdej z tych usług Partner otrzyma wynagrodzenie w wysokości 50% od pierwszej wpłaty i do 35% od każdej kolejnej. Pieniądze można wypłacić w dowolnym momencie na swoje konto bankowe.

Nazwa.pl - lider technologiczny i numer 1 w Polsce

Nazwa.pl świadczy usługi zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001 w nowoczesnych Data Center zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie i Amsterdamie, połączonych ze sobą za pomocą łączy światłowodowych. Łączna przepustowość połączeń serwerów z Internetem wynosi ponad 200 Gb/s. Zastosowanie geograficznie rozproszonych serwerów DNS Anycast, ulokowanych w kilkunastu kluczowych Data Center na całym świecie, zapewnia niskie czasy odpowiedzi na zapytania oraz chroni usługi klientów między innymi przed atakami typu DDoS.

Nazwa.pl to już ponad milion klientów, którzy między innymi zarejestrowali 4 miliony domen i skorzystali z pół miliona usług hostingowych.

Więcej informacji na temat oferty serwisu oraz wykorzystywanych technologii można znaleźć na stronie nazwa.pl.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu