DAJ CYNK

T-Mobile dla przediębiorców: ruszył konkurs MagentaBiznes

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4368

T-Mobile ogłosił konkurs, w którym firmy mogą wygrać usługi operatora, nowoczesny sprzęt oraz szkolenie.T-Mobile ogłosił konkurs, w którym firmy mogą wygrać usługi operatora, nowoczesny sprzęt oraz szkolenie.

Ogłoszony przez T-Mobile konkurs MagentBiznes jest kolejnym elementem strategii operatora, który chce zapewnić małym i średnim przedsiębiorcom usługi cyfrowe, ułatwiające codzienne prowadzenie biznesu. Nagroda, która jest przyznawana codziennie, ma pozwolić firmie na wdrożenie na 2 lata nowych, wybranych przez nią rozwiązań. Wśród nich znajduje się usługa Zdalny IT Serwis dla sprawnego i szybkiego naprawiania usterek, Office 365 z aplikacją Bookings do rezerwacji wizyt online i pocztą biznesową oraz Księgowość Online, program do samodzielnego prowadzenia księgowości i wystawiania faktur. W zestawie zwycięzcy otrzymają również smartfon Samsung Galaxy S9, a także pakiet MagentaBiznes M na 24 miesiące. Abonament obejmuje nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y oraz dostęp do Internetu bez limitu na karcie SIM, jak również na oddzielnej karcie sieciowej, która można umieścić np. w routerze, laptopie lub tablecie.

Zwycięzca tygodnia, oprócz nagród identycznych, jak dla zwycięzcy dnia, otrzymają też wybraną usługę dodatkową.Ponadto w skład ich zestawu wchodzi także nagroda specjalna: warsztaty dostarczające wiedzy na temat tworzenia kampanii reklamowych i promowania firmy oraz reklama przedsiębiorstwa w postaci wideowizytówki.

W konkursie może wziąć udział każdy przedsiębiorca, który chciałby wykorzystać cyfrowe rozwiązania od T-Mobile w swojej firmie. Wystarczy wybrać, która z usług dodatkowych­ będzie najbardziej przydatna w jego działalności, a następnie zamieścić zgłoszenie na stronie www.konkursmagentabiznes.pl. Do formularza konkursowego należy dołączyć zdjęcie pokazujące codzienność przedsiębiorstwa, które w sposób kreatywny uzasadni, dlaczego dana usługa przyda się firmie. Najciekawsze i najbardziej pomysłowe fotografie otrzymują nagrodę dnia lub nagrodę tygodnia. Zgłoszenia można przesyłać do 8 lipca.Zobacz: regulamin konkursu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu