DAJ CYNK

T-Mobile: bezpłatny pakiet 1 GB w roamingu w UE

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile: bezpłatny pakiet 1 GB w roamingu w UE

W kolejnej odsłonie cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile szykuje się do wakacyjnych podróży. Korzystając ze startującej jutro promocji, klienci sieci będą mogli odebrać dodatkową paczkę na internet w Unii Europejskiej.

Rozpoczął się sezon wakacyjny, a wraz z nim wyjazdy zagraniczne. Wiele osób z utęsknieniem czekało na krótsze bądź dłuższe podróże europejskie. Dlatego w akcji Happy Fridays magentowy operator przygotował darmową paczkę 1 GB ważną przez 30 dni w strefie Unii Europejskiej. Klienci indywidualni T-Mobile mogą odebrać ją od jutra w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Dzięki dodatkowej paczce będzie można jeszcze swobodniej korzystać z internetu za granicą, udostępniać pamiątkowe zdjęcia na social mediach i dzielić się wrażeniami z bliskimi – bez dodatkowych opłat.

Zobacz: Orange daje dwa razy więcej gigabajtów. Gdzie je odebrać?

Darmowe 1 GB  w roamingu – jak odebrać?

Bonusowy pakiet 1 GB będzie można aktywować od 2 do 4 lipca br. w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści „HF” na numer 80800

Paczka zostanie uruchomiona w ciągu 72 godzin. Zarówno dla abonentów, jak i użytkowników na kartę oraz MIX pakiet jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Z bezpłatnej paczki można cieszyć się na terenie strefy roamingowej 1A UE. W skład tego obszaru wchodzą kraje Unii Europejskiej oraz inne wybrane kraje i terytoria: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.

Zobacz: Play: do końca lipca nasza sieć 5G pokryje 35% populacji Polski
Zobacz: Virgin Mobile: płatne połączenia z Obsługą Klienta w ofercie na kartę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu