DAJ CYNK

Samsung znów daje 400 zł. Okazja na tańszy zegarek

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Samsung rusza z kolejną okazją, w której można zaoszczędzić sporo pieniędzy, kupując smart zegarek tego producenta. Tym razem chodzi o Galaxy Watch6.

Akcje promocyjne, w których Samsung oddaje cześć pieniędzy za zakup sprzętów marki to już stały element krajobrazu. Wciąż jeszcze (do 1 października) obowiązuje ogłoszona niedawno jesienna promocja cashback na zegarki Galaxy Watch5, a teraz producent stworzył okazję na kupno taniej modeli z najnowszej serii Galaxy Watch6.

Zobacz: Lepszy sen Galaxy Watch 6. Nowe zegarki Samsung pokonają bezsenność

W nowej promocji cashback od dzisiaj, 25 września, do 15 października przy zakupie smartwatcha z najnowszej linii Galaxy Watch6 można otrzymać gwarantowany zwrot w wysokości nawet do 400 zł:

  • 400 zł zwrotu przy zakupie smartwatcha Galaxy Watch6 Classic,
  • 250 zł zwrotu przy zakupie smartwatcha Galaxy Watch6.

Jak wziąć udział w promocji?

Żeby skorzystać z okazji, należy kupić smartwatch Galaxy Watch6 lub Galaxy Watch6 Classic w terminie do 15 października 2023 roku u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji. Wśród partnerów Samsung wymienia czterech głównych operatorów sieci komórkowych, popularne sieci sklepów z elektroniką, a także własne salony Brand Store. Pełna lista znajduje się na stronie akcji: https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-zwrot.

Po kupnie zegarka trzeba się zarejestrować lub zalogować w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz rejestracyjny w terminie do 22 października 2023 roku.

Zwrot kwoty przewidzianej w ofercie zostanie wysłany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni kalendarzowych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Zegarki z serii dostępne są w kilku wariantach cenowych, zależnie od rozmiaru i wyposażenia. W sklepie Samsunga najtańszy model Galaxy Watch6 40 mm bez łączności LTE kosztuje 1449 zł, zaś najlepiej wyposażony model 44 mm z LTE oznacza wydatek 1849 zł. Z kolei Galaxy Watch6 Classic w mniejszym rozmiarze 43 mm bez LTE kosztuje 1899 zł, a topowy wariant 47 mm z LTE oznacza wydatek 2299 zł. 

Samsung zastrzega, że dostępność zegarków Galaxy Watch6 i Galaxy Watch6 Classic, a także ich ceny, zależą od indywidualnej oferty poszczególnych sklepów. 

Zobacz: Huawei odpala promocje na urodziny. Tańsze zegarki, smartfony, laptopy
Zobacz: Garmin vivoactive 5 to dyskretny smartwatch dla aktywnych. Powrót po latach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Samsung