DAJ CYNK

Polsat Box w świątecznej kampanii

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Polsat Box świąteczna kampania

Polsat Box na święta to nowy pakiet M Sport za 60 zł miesięcznie, 3 miesiące pełnej oferty za 0 zł i dekoder 4K od 1 zł. Dodatkowo, w ramach świątecznej promocji, abonenci Polsat Box mogą otrzymać 100 zł zwrotu za przeniesienie numeru do sieci Plus.

Nowa kampania świąteczna Polsat Box to wynik współpracy operatora z agencją Freudschaft (wcześniej Scholz & Friends). Przygotowano z tej okazji dwa spoty reklamowe, które wprowadzają widzów w pogodny, świąteczny nastrój świąt, przywołując obraz rodziny poszukującej prezentów gwiazdkowych.

W rolę głowy rodziny po raz kolejny wcielił się Jacek Braciak, który podczas zakupów postanowił odwiedzić salon Polsat Box. Żona i dzieci odnajdują go tam, gdy ogląda mecz. Wspólnie poznają nowe pakiety z bogatą ofertą sportową. Wychodząca z salonu rodzina zostaje zaczepiona przez sprzedawcę – w tej roli wystąpił Wojciech Mecwaldowski – i otrzymuje informację, że to nie koniec prezentów, bo za przeniesiony numer do Plusa czeka ich kolejny – 100 zł zwrotu za każdy numer.

Nowy pakiet podstawowy M Sport zawiera 69 różnorodnych kanałów dla całej rodziny, wzbogaconych o Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z włoską Serie A TIM, hiszpańską LaLiga Santander i wyścigami Formula 1 oraz promocyjnie CANAL+ SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą za 0 zł.

Zobacz: Polsat Box na święta: nowe pakiety sportowe i 3 miesiące za darmo
Zobacz: Plus rozdaje gotówkę, bez haczyków – i taki Black Week to ja rozumiem!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Cyfrowy Polsat

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat