DAJ CYNK

Plush zamyka popularne promocje. Możesz stracić ważność konta

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Plush

Plush zapowiada nadciągające zmiany w swoich promocjach. Ogłosił zamknięcie dwóch z nich, które pozwalały użytkownikom minimalnym kosztem przedłużyć ważność konta.

Użytkownicy sieci Plush korzystający z oferty na kartę otrzymali dziś SMS-y z zapowiedzią zmian, które wejdą w życie 5 stycznia 2023 roku. Jako pierwsi poinformowali o tym użytkownicy Forum Telepolis, donoszą o tym także klienci operatora na forum sieci Plus.

Lakoniczny komunikat o podobnej treści pojawił się na też stronie z aktualnościami Plusa, do którego należy Plush. Operator zapowiada w nim zamknięcie promocji „Rok Ważności Konta w Plushu” oraz „Rok ważności Konta za 0 zł”, co dotyczy połączeń wychodzących.

Uprzejmie informujemy że promocje: Rok Ważności Konta w Plushu oraz Rok Ważności Konta za 0 zł zostaną zamknięte z dniem 05.01.2023. Wydłużona ważność konta jaką otrzymali Państwo w ramach promocji dalej będzie obowiązywała

– podaje operator.

Niestety, poza tą krótką informacją w komunikacie nie pojawiły się żadne dodatkowe szczegóły, które wyjaśniałyby użytkownikom, czy operator przedstawi jakieś inne, podobne rozwiązanie.

Na forum plusforum.pl padła porada, że ponieważ wydłużona ważność konta uzyskana w promocji przed jej zamknięciem będzie dalej obowiązywała, przed 5 stycznia warto wyłączyć i włączyć usługę, by jeszcze z niej korzystać przez kolejne 12 miesięcy.

Należy też przypomnieć, że podobna usługa „Rok Ważności Konta” w ofertach na kartę w Plusie została zamknięta w połowie 2021 roku. W obydwu przypadkach operator najprawdopodobniej chciał się pozbyć kart utrzymywanych minimalnym kosztem, w praktyce nieużywanych, ale wciąż obecnych w systemie.

W celu włączenia dostępnej jeszcze przez miesiąc promocji Rok Ważności Konta w Plushu należy wykorzystać jeden z trzech sposobów:

  1. wpisać krótki kod: *136*11*10# zatwierdzony przyciskiem „zadzwoń”,
  2. zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod nr 6011026015.
  3. zalogować się do Mobilnego Plus Online.

Warunkiem jest też zasilenie konta minimalną kwotą 5 zł w terminie nieprzekraczającym 30 dni od aktywacji promocji. By z kolei wyłączyć usługę, należy wpisać krótki kod *136*00*10#.

Zobacz: Plus startuje z weekendowymi promocjami. Oto pierwsza okazja
Zobacz: W Plusie na kartę wymienisz środki na kod rabatowy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Plush

Źródło tekstu: wł., Plus