DAJ CYNK

Plus rozdaje zniżki na mecze siatkarskich Mistrzostw Świata

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Salon Plus

Już dziś rozegrane zostaną w Polsce mecze FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet. Plus, zachęcając do kibicowania, kusi zniżkami na bilety na mecze i innymi niespodziankami.

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet rozpoczęły się w piątek. Turniej jest współorganizowany przez Polskę i Holandię, a od dziś nasze reprezentantki będą rozgrywały wszystkie swoje mecze grupowe (Gruba B) w Gdańsku. Od najbliższego czwartku staruje polska część turnieju Grupy C, której mecze będą rozgrywane w Łodzi. Również w Łodzi rozegrana zostanie druga faza grupowa, a na koniec polskiej części turnieju w Gliwicach odbędą się dwa mecze ćwierćfinałowe i jeden półfinał.

Plus kusi fanów Polskiej Siatkówki

Dla osób wybierających się na mecze Mistrzostw Świata czekają niespodzianki. Już w piątek 30 września o godz. 14.30 w punkcie sprzedaży Plusa w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 87/91 będzie możliwość spotkania na żywo z gwiazdami Polskiej Siatkówki. To okazja na zdobycie autografu, zrobienie selfie oraz porozmawianie.

Ponadto klienci Plusa mają możliwość zakupu ze specjalną zniżką 20% biletów na mecze rozgrywane w Polsce. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci sieci, którzy nie zalegają z płatnościami za usługi abonamentowe oraz użytkownicy oferty na kartę posiadający aktywne konto. 

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać na numer 80150 bezpłatnego SMS-a o treści „PLUS20”. Każdy z klientów może otrzymać po jednym kodzie uprawniającym do tańszego zakupu maksymalnie do dziesięciu biletów na mecze rozgrywane w ramach FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej kobiet. 

Promocja obowiązuje do wyczerpania puli kodów rabatowych, a kody można wykorzystać w kilku transakcjach. Zakupu biletów w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl.

Strefa Plusa na meczach Polek

Na kibiców obecnych na meczach polskiej reprezentacji czekać będzie też specjalna strefa dodatkowych atrakcji przygotowana przez sieć Plus: ścianka z wizerunkiem siatkarek, na której tle można zrobić zdjęcia, specjalna maszyna do mierzenia wysokości skoku dosiężnego, rozdawane też będą tzw. klaskacze. W trakcie meczów, w przerwie między setami, planowane są również konkursy, w których obecni na hali kibice będą mogli wygrać nagrody.

Więcej informacji o biletach dla klientów Plusa można znaleźć na stronie www.plus.pl/siatkowka oraz w regulaminie promocji.

Zobacz: T-Mobile w ofercie Magenta Dom ma telewizory w dobrej cenie
Zobacz: Orange poprawia dostęp do pomarańczowego światłowodu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu