DAJ CYNK

T-Mobile w ofercie Magenta Dom ma telewizory w dobrej cenie

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile Magenta Dom telewizory w dobrej cenie

T-Mobile ma promocję dla fanów piłki nożnej i nie tylko. Wkrótce ruszą piłkarskie Mistrzostwa Świata, a magentowy operator sprzedaje telewizory w dobrych cenach, na których wszystko można obejrzeć.

W listopadzie tego roku startują Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w Katarze. Ze względu na panujące tam wysokie temperatury, mecze zostały przełożone właśnie na jesień. Dla wszystkich fanów piłki nożnej będą to dni, a nawet tygodnie, pełne sportowych wrażeń. Dlatego też, aby klienci mogli jeszcze lepiej cieszyć się rozgrywkami na światowym poziomie, T-Mobile Polska przygotował specjalną promocję na telewizory w pakiecie Magenta Dom z abonamentem komórkowym w taryfie „L Nielimitowana”. Wśród dostępnych urządzeń jest na przykład Philips 43” LED, który można kupić za 999 zł. W ofercie dostępne są również telewizory 55” i 65”, zarówno tego, jak i innych producentów. Wszystkie urządzenia można kupić w opcji ratalnej 0% w umowie na 24 miesiące.

Zobacz: T-Mobile udostępnia pakiet Canal+ Prestige klientom Magenta Dom
Zobacz: T-Mobile zadecydował. Część abonentów czeka wymiana telefonu

Jak skorzystać z promocji?

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy zdecydują się na pakiet Magenta Dom z taryfą „L Nielimitowana”. Dzięki temu zyskują oni:

  • abonament komórkowy z Internetem bez limitu danych i bez limitu prędkości, a także nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami,
  • Internet światłowodowy do domu o prędkości do 300 Mb/s,
  • telewizję ze 130 kanałami, w tym między innymi HBO, Disney, Eleven Sports czy TVN24.

Do tego użytkownicy otrzymują dostęp do platformy Player na 12 miesięcy bez reklam. W prezencie T-Mobile dodaje jeszcze router Wi-Fi, który zadba o to, aby sieć działała w całym domu bez zakłóceń. Za ten pakiet (bez urządzenia) klienci zapłacą promocyjną cenę 115 zł miesięcznie (z rabatami) przy umowie na 24 miesiące.

T-Mobile telewizory baner

Z promocji na telewizory w T-Mobile można skorzystać od 27 września do 10 października 2022 roku.

Zobacz: Play odświeża pakiety w taryfie na kartę odNOWA
Zobacz: Otvarta: nowa oferta internetu 5G z paczką 500 GB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile