DAJ CYNK

Otvarta: nowa oferta internetu 5G z paczką 500 GB

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

tvarta: nowa oferta internetu 5G z paczką 500 GB

Sieć Otvarta przypomina się z nową ofertą – tym razem chodzi o internet mobilny 500 GB w sieci 5G. Do końca listopada operator proponuje promocyjną cenę, która będzie obowiązywać przez cały czas trwania umowy. 

Od dziś sieć komórkowa Otvarta uruchomiła przedsprzedaż nowej oferty internetu mobilnego dla najbardziej wymagających. Jej integralną częścią jest paczka aż 500 GB danych, z których można korzystać w standardzie 5G oraz w LTE, w miejscach, gdzie nie ma zasięgu najnowszej sieci. W Otvartej łączność 5G zapewnia Plus

Opcjonalnie można do tego jeszcze dołożyć pakiety Noc 100 GB lub Noc 200 GB. Podczas zawierania umowy można także wybrać kartę eSIM zamiast plastikowej SIM bez dodatkowych opłat.

Jak wyjaśnia Otvarta, oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które lubią oglądać dużo filmów z platform streamingowych, grać online i nie chcą być przywiązane do jednej lokalizacji przez światłowód.

Dodatkowym atutem oferty jest możliwość podpisania bezterminowej umowy, bez żadnych czasowych zobowiązań. 

Promocyjna cena 99,99 zł na miesiąc dostępna jest dla zamówień złożonych do 30 listopada 2022 r. i będzie obowiązywała przez cały okres trwania umowy. Jest to kwota uwzględniająca różne rabaty, bp. za e-fakturę czy zgody, bo kwota wyjściowa to aż 199 zł. Do opłat należy jeszcze doliczyć jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 29 zł. Cena po 30 listopada nie jest znana.

Zamówienie można złożyć już dziś na stronie operatora www.otvarta.pl. Szczegóły opłat i rabatów przedstawia poniższy regulamin.

Zobacz: Otvarta ma własną aplikację mobilną. To kolejny krok w rozwoju sieci
Zobacz: Otvarta wprowadza eSIM, już w najtańszym abonamencie za 9,99 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Otvarta

Źródło tekstu: Otvarta

Przewiń w dół do następnego wpisu