DAJ CYNK

Plusowe 5G teraz także w ofertach na kartę, a do tego 60 GB ekstra

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14146

Plus na kartę 5G 60 GB ekstra

Plus przygotował niespodziankę dla użytkowników swoich ofert na kartę - możliwość korzystania z sieci 5G na częstotliwości 2600 MHz. Jest też promocja z pakietem 60 GB Internetu, który kosztuje 15 zł.

Od 1 października 2020 roku klienci ofert Plus na Kartę otrzymają możliwość promocyjnego korzystania z najnowszej technologii mobilnego dostępu do Internetu. Dzięki 5G Plusa szybkość pobierania danych może sięgnąć do 600 Mb/s. Wystarczy znajdować się w zasięgu tej technologii i posiadać odpowiedni smartfon lub router, obsługujący technologię 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD.

Zobacz: Jak szybkie jest 5G Plusa? Sprawdziliśmy 5 miast Polski i oto wyniki
Zobacz: Plus wprowadzana nowe smartfony 5G: razr 5G i Galaxy S20 FE 5G

Wraz z udostępnieniem 5G dla klientów Plusa na Kartę wraca też specjalna promocja z dodatkowymi gigabajtami Internetu. Superoferta 60 GB to trzy pakiety po 20 GB, przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni. Opłata wynosi 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji. Aby z niej skorzystać, wystarczy mieć aktywne konto oraz posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty. Promocję można włączyć krótkim kodem *136*11*0060# lub aktywować w aplikacji Mobilny Plus Online i jest ona dostępna dla użytkowników taryf Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę i Nowy Plush.

Plus na kartę 5G

Sieć 5G Plusa na częstotliwości 2,6 GHz TDD z szerokością pasma 50 MHz pozwala osiągnąć równowagę pomiędzy szybkością transferu danych (do 600 Mb/s) i zasięgiem (czyli szeroką dostępnością). W codziennym użytkowaniu Internet 5G zapewnia większy komfort korzystania z sieci, szczególnie w zakresie szybkości pobierania dużych ilości danych, płynnego streamingu wysokiej jakości, czy usług z zastosowaniem VR i AR.

Plus na kartę 5G zyski

W zasięgu sieci 5G Plusa znajduje się 900 tys. osób i dostępna jest na obszarze siedmiu polskich miast: Warszawy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania, Szczecina oraz Wrocławia. Trwa też jej rozbudowa, dzięki czemu obejmie zasięgiem kolejne ponad 2 mln mieszkańców aglomeracji warszawskiej. Duża część prac zostanie wykonana jeszcze w tym roku, a zakończona w pierwszych miesiącach przyszłego roku. Tym samym już w przyszłym roku z 5G będą mogły korzystać ponad 3 miliony osób.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminach:

Zobacz: Miasto i gmina Chocianów staną się smart dzięki współpracy z T-Mobile. Mieszkańcy nie przestraszą się 5G?
Zobacz: Więcej urządzeń obsługujących eSIM w Orange Flex. Nowe iPady i zegarki Galaxy Watch

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu