DAJ CYNK

Plus na święta: 5G w cenie abonamentu przez całą umowę

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Plus abonament święta 5G w cenie cała umowa

Na zbliżającą się powoli gwiazdkę i święta Bożego Narodzenia operator sieci Plus przygotował nową promocje. Każdy, kto z do początku stycznia 2021 roku wybierze dowolny abonament w Plusie, w cenie otrzyma dostęp do sieci 5G w Polsce na cały okres umowy.

Najszybsze 5G w cenie przez całą umowę

Z okazji zbliżających się świąt, wszystkie osoby, które do początku stycznia zdecydują się na dowolny abonament w Plusie, otrzymają dostęp do najszybszej sieci 5G przez cały okres trwania umowy. Z możliwości sieci 5G mogą skorzystać klienci wybierający już najtańszy abonament za 30 zł miesięcznie, z pakietem pakiet 2 GB Internetu. Ma to im pozwolić sprawdzić, czym jest 5G.

Zobacz: Nowe promocje Plusa na 5G z modemem, routerem albo… e-hulajnogą
Zobacz: Plus: Internet LTE i 5G dla firm - nowa oferta

Do wyboru są też taryfy z większym pakietem danych, 12 GB w cenie 50 zł miesięcznie oraz 72 GB w abonamencie za 75 zł miesięcznie. Z tym można już dosyć swobodnie korzystać z Internetu, także z prędkościami do 600 Mb/s - takie maksimum oferuje Plus w swojej sieci 5G.

Plus abonament świąteczna oferta tabela

Dodatkowe atrakcje w ofercie to między innymi Tidal, jeden z streamingowych serwisów muzycznych, który w pakiecie z 72 GB dostępny jest bez dodatkowych opłat, a w pozostałych abonamentach przez 3 miesiące gratis (później 20 zł miesięcznie, na dowolny okres, czyli bez sztywnego zobowiązania). Świąteczną promocją jest również abonament z 24 GB i usługą Tidal taniej o 20 zł przez 12 miesięcy. Opłata za ten abonament to 50 zł przez pierwsze 12 miesięcy (po rabacie za usługę Tidal), a przez kolejne 12 miesięcy wynosi 70 zł.

Ceny abonamentu, podane wyżej, uwzględniają rabat za e-fakturę (10 zł). Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminach:

Kolejne karty za pół ceny

Plus Abonament to także oferta idealna dla rodzin, bowiem od abonamentu za 50 zł można w dowolnym momencie dobrać kolejne karty nawet za 50% ceny, co pozwala na elastyczne podejmowanie decyzji w tej sprawie.

5G w Plusie

Klienci, którzy chcą korzystać z sieci 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD z szybkością do 600 Mb/s, poza wyborem odpowiedniej oferty, muszą posiadać urządzenie z obsługą 5G w Plusie. Obecnie w ofercie operatora można znaleźć kilkanaście smartfonów z 5G z różnych półek, zarówno flagowce, jak też modele przystępniejsze cenowo. Urządzenia z dostępem do sieci 5G pozwalają cieszyć się możliwościami sieci piątej generacji, takimi jak znacznie zwiększona szybkość pobierania danych, płynny streaming bardzo wysokiej jakości obrazu, czy komfortowe korzystanie z usług wykorzystujących VR i AR.

Zobacz: Jak szybkie jest 5G Plusa? Sprawdziliśmy 5 miast Polski i oto wyniki

Wkrótce jeszcze więcej osób będzie miało szansę przekonać się, jakie korzyści przynosi 5G w Plusie. Operator prowadzi intensywne prace nad poszerzeniem zasięgu sieci najnowszej generacji i planuje jej rozbudowę w całej Polsce. Aktualny zasięg 5G Plusa można sprawdzić na stronie www.plus.pl/5g.

Plus 5G mapa

Zobacz: Apple One już w Polsce - miesiąc za darmo!
Zobacz: Pajacyki: Mobile Vikings wprowadza do oferty pierwszy telefon, czyli cukierek i psikus

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu