DAJ CYNK

Play wyłącza usługę Bramka SMS

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 31038

Od najbliższego tygodnia klienci Play nie będą już mogli skorzystać z usługi Bramka SMS.

Jak możemy przeczytać na stronie operatora, bramka SMS to usługa do wysyłania E-wizytówek oraz dowolnych wiadomości SMS lub MMS. O wyłączeniu usługi Play informuje użytkowników SMS-ami o treści:

Dzien dobry, informujemy, ze 14.01.2019 r. wylaczamy usluge ''BRAMKA SMS''. W ramach naszych ofert udostepniamy pakiety nielimitowanych SMS-ow, dzieki ktorym masz mozliwosc pisania do wszystkich, bez zadnych ograniczen. Wiecej informacji znajdziesz na stronie www.play.pl. Pozdrawiamy, Zespol Play.

Komunikat o wyłączeniu Bramki SMS pojawił się też na stronie internetowej Play.

Zobacz: Netflix za darmo w Play - od jutra rusza nowa promocja

Nie trudno się zgodzić z operatorem, że w czasach nielimitowanych SMS-ów w zdecydowanej większości ofert utrzymywanie dodatkowej usługi do wysyłania wiadomości nie ma większego sensu.

Wygląda na to, że Play będzie pierwszym dużym operatorem, który wyłączy Bramkę SMS. Taką usługę można nadal znaleźć na stronach internetowych Orange, Plusa i T-Mobile.

Zobacz: Grudniowe wyniki Speedtestu. Gdyby nie roaming krajowy, Play byłby liderem

Bramki SMS zawsze będą kojarzyć mi się z czasami, w których za małolata mając prepaida z ograniczonym stanem konta szukało się jakiegokolwiek sposobu na wysłanie wiadomości. Świat szybko poszedł do przodu i teraz od dostępnych form wysłania wiadomości może rozboleć głowa. Obok wspomnianych nielimitowanych SMS-ów mamy maile i ogromny wybór różnego rodzaju komunikatorów.

Zobacz: Play zmienia umowy kredytowe i zwiększa elastyczność finansowania rozbudowy własnej sieci

A czy Wam zdarza się jeszcze korzystać z bramek SMS? Kiedy robiliście to ostatnio raz?

 

Bartek, wielkie dzięki za informacje!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu