DAJ CYNK

Netflix za darmo w Play - od jutra rusza nowa promocja

09.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 33415

Ważne 2

0

30 listopada 2018 roku klienci Play Internet otrzymali dostęp do Netflixa, mogąc liczyć nawet na pół roku abonamentu gratis. Od 10 stycznia z popularnej usługi VoD i związanej z nią promocji będą mogły skorzystać także osoby posiadające ofertę głosową.

Jak nieoficjalnie dowiedział się TELEPOLIS.PL, od jutra Play zamierza rozszerzyć promocję związaną z serwisem Netflix na klientów korzystających z ofert głosowych. Z nowej promocji, w ramach której dostaniemy 6 miesięcy Planu Standardowego Netflix za darmo, skorzystają wszyscy abonenci fioletowej sieci, którzy posiadają ofertę głosową lub internetową oraz dokupią pakiet Internet tylko SIM 20 GB z Netflix (opłata 20 zł miesięcznie) lub jego wersję z urządzeniem (opłata 30 zł miesięcznie).

W ramach abonamentu dostaniemy także usługę Wideo Non Stop, dzięki której oglądanie materiałów wideo w serwisach streamingowych Netflix, HBO GO oraz Red Bull TV nie będzie zużywać naszego pakietu danych.

Po podpisaniu umowy, promocję Netflix musimy aktywować do 28 lutego bieżącego roku. Aby tego dokonać, należy włączyć usługę Netflix - Płacę z Play w Play24, a następnie założyć konto i zalogować się na stronie netflix.com.

HBO GO też dostaniemy za darmo

Netflix to nie jedyna usługa VoD, dostępna w sieci Play. Możemy też skorzystać z HBO GO, gdzie w tym roku zobaczymy między innymi ostatni sezon serialu Gra o tron. Dostęp do HBO GO, a także do trzech kanałów HBO, możemy mieć przez 30 dni za darmo. Promocja dotyczy pierwszej aktywacji usługi i możemy z niej zrezygnować w dowolnym momencie. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie www.play.pl/uslugi/hbo.

Zobacz: Play zmienia umowy kredytowe i zwiększa elastyczność finansowania rozbudowy własnej sieci
Zobacz: Grudniowe wyniki Speedtestu. Gdyby nie roaming krajowy, Play byłby liderem
Zobacz: Netflix dołącza do oferty Play Internet. Start już jutro
Zobacz: Za Netflixa w Polsce płacimy prawie najwięcej, a mamy dostęp do prawie najmniejszej liczby zasobów

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się