DAJ CYNK

Netflix dołącza do oferty Play Internet. Start już jutro

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11246

Od 30 listopada oferta Play Internet zostaje rozszerzona o Netflixa, najpopularniejszy serwis VoD na świecie. Klienci fioletowej sieci mogą liczyć nawet na pół roku subskrypcji za darmo.

Promocja, w ramach której otrzymamy do pół roku Netflixa za darmo, będzie dostępna we wszystkich ofertach z Internetem dla nowych klientów oraz przedłużających umowę. Jeśli ktoś jest już korzysta z usług głosowych Play, może dokupić opcję Play Internet, która dla taryf SOLO, DUETRODZINA i POKOLENIA w opcji z 20 GB limitu internetowego kosztuje 20 zł miesięcznie. Pakiet może i nie największy, z punktu widzenia korzystania z serwisu VoD, jednak korzystanie z serwisów Wideo w Play nie pomniejszy nam pakietu podstawowego.

Jeśli mimo wszystko 20 GB miesięcznie to dla kogoś za mało, można dokupić usługę Play Internet z wyższym limitem. A jeśli dodatkowo skorzystamy z oferty grupowej, dostaniemy 10 zł rabatu

Z oferty będą mogli skorzystać także klienci, którzy wybiorą ofertę Internet Pro z laptopami i tabletami oraz specjalną ofertą dla graczy.

Netflix w Play rusza od 30 listopada 2018 roku. W tym dniu w serwisie VoD odbędzie się także premiera pierwszej polskiej produkcji oryginalnej Netflixa, serialu 1983.

Jak aktywować dostęp do Netflixa w Play i promocji? Jedną z możliwości jest skorzystanie z dostępnej na urządzenia mobilne aplikacji Play 24. Przechodzimy w niej do sekcji Telewizja i Wideo, włączamy usługę Netflix - płacę z Play i potwierdzamy aktywację usługi. Następnie przechodzimy na stronę netflix.com, gdzie dokończamy rejestrację.

W promocji przez 6 miesiecy dostaniemy Netflixa w wersji Standard za darmo. Jeśli jednak zdecydujemy się na wyższą opcję, okres ten ulegnie odpowiedniemu skróceniu, tak by wartość udzielonego rabatu pozostała taka sama (ekwiwalent wersji standard). Z promocji można skorzystać do 31 stycznia 2019 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu