DAJ CYNK

W Play na kartę dostaniesz na lato nawet 200 GB za darmo

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play na kartę 200 GB za darmo lato 2021

Play przygotował letnią promocję dla użytkowników swojej oferty na kartę. Nowi klienci mogą dostać 100 GB na start, natomiast na wszystkich czeka 100 GB do wykorzystania na social media i aplikacje.

Dołącz do Play i odbierz 100 GB za darmo

Od 25 czerwca 2021 roku każdy nowy klient, który zarejestruje swoją kartę w Play, otrzyma w prezencie aż 100 GB. Pakiet będzie ważny przez 30 dni od momentu aktywacji, co pozwoli użytkownikom fioletowych usług na swobodne dzielenie się wakacyjnymi wrażeniami z najbliższymi bez obawy o limit internetowy. Darmowe gigabajty można aktywować za pomocą aplikacji Play24. Po aktywacji karty, pakiet będzie widoczny na koncie użytkownika w aplikacji w zakładce Pakiety -> Internet.

Zobacz: Play na kartę: dwa razy więcej GB po doładowaniu w aplikacji Play24
Zobacz: Play ukarany za zbyt późne powiadomienie UODO o wyciekach danych

100 GB na korzystanie z portali społecznościowych

Z okazji zbliżających się wakacji, Play przygotował dodatkową niespodziankę dla nowych oraz obecnych użytkowników fioletowych ofert na kartę. Już teraz każdy z nich może korzystać z ekstra paczki 100 GB na social media bez dodatkowych opłat. Darmowy pakiet danych można wykorzystać w aplikacjach:

  • YouTube,
  • Instagram,
  • Facebook,
  • Messenger,
  • TikTok,
  • Twitch,
  • Viber,
  • Pinterest.

Pakiet można odebrać w aplikacji Play24, która również monitoruje stan zużytych gigabajtów, dzięki czemu każdy może na bieżąco kontrolować ich ilość. Pakiet jest ważny od momentu aktywacji do wyczerpania lub do 30 września tego roku. Z promocji można skorzystać od 25 czerwca 30 września 2020 roku.

Pakiety dostępne są w ofertach: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, Internet na Kartę w Play, Internet na Kartę 2.0 w Play, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa na Kartę PL i RBM Energy na kartę. 

Jedna aplikacja – dostęp do wszystkich informacji

Klienci Play mają do dyspozycji aplikację Play24, dzięki której mogą w wygodny sposób zarządzać swoim kontem. Aplikacja została stworzona po to, aby w intuicyjny i łatwy sposób monitorować swoje wydatki oraz stan aktualnych pakietów. Za pomocą jednego przycisku klient może sprawdzić liczbę aktualnych gigabajtów danych, doładować konto lub wykupić dodatkową usługę. W Play24 można również bezpiecznie opłacić fakturę, a także kontrolować wszystkie koszty nie przerywając wakacyjnego wypoczynku. 

Zobacz: Wakacyjna promocja doładowań w lajt mobile
Zobacz: T-Mobile rozdaje darmowe e-booki w aplikacji Legimi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play