DAJ CYNK

Play się ogarnął. Nie będzie cię ciągać po sklepach

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Play się ogarnął. Nie będzie cię ciągać po sklepach

Play wprowadza nowe udogodnienie dla użytkowników swojej sieci, korzystających z aplikacji Play24. Od teraz można w niej kupić starter w ofercie na kartę i przejść proces jej rejestracji.

Play stara się coraz bardziej zwiększyć możliwości swojej aplikacji Play24 i minimalizować formalności związane z dostępnymi u operatora usługami. Dwa miesiące temu Fioletowi udostępnili w Play24 opcję wymiany karty SIM na eSIM, dzięki czemu klient nie musi w tej sprawie iść do salonu. Teraz w apce debiutuje kolejne takie usprawnienie – można w niej kupić starter i od razu zarejestrować numer.

Zobacz: Virgin Mobile rozda po 20 GB, ale jeszcze musisz zaczekać

Jak przekonuje Play na blogu, cały proces jest niezwykle prosty i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Oczywiście trzeba będzie zaczekać na dostawę startera, ale same formalności zajmą mniej czasu.

Żeby skorzystać z nowej usługi, trzeba pobrać najnowszą wersję aplikacji Play24. Później  wystarczy wejść w zakładkę Wybierz ofertę na kartę > Zarejestruj. Do dyspozycji jest jeden z trzech pakietów bez limitu do wyboru.

W kolejnym kroku użytkownik może dobrać swój numer spośród 20 różnych wariantów, a następnie dokonać jego rejestracji za pośrednictwem rozwiązania mojeID lub kuriera – przy odbiorze karty. Po aktywacji karty może od razu korzystać z oferty Play.

Jeśli klient zdecyduje się na potwierdzenie swoich danych drogą elektroniczną, będzie mógł także odebrać swojego SIM-a w urządzeniach Paczkomat lub punkcie odbioru.

Potwierdzenie danych przez mojeID, usługę dostarczaną przez KIR, Play wprowadził dwa lata temu. Weryfikacja tożsamości odbywa się poprzez bankowość internetową na podstawie sprawdzonych i potwierdzonych danych.

Play: kup starter, zarejestruj się, dostaniesz 300 GB

Dla klientów, którzy zdecydują się na kupno startera przez aplikację, operator przygotował bonus w postaci aż 300 GB na start w prezencie. Paczkę można aktywować w aplikacji Play24, a na wykorzystanie dodatkowego transferu danych jest 90 dni.

Zobacz: Play: 4800 GB przez rok. Nowe promocje i pakiety w ofercie
Zobacz: Play z nową ofertą. Światłowód do 5 Gb/s i 2 abonamenty 5G w cenie 1

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Play