DAJ CYNK

Orange: w listopadzie rusza nowy sezon komercyjny, a wraz z nim zmiany w ofercie operatora

07.11.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19343

Ważne 1

0

9 listopada wystartuje nowy sezon komercyjny w Orange Polska. To dobry moment na odświeżenie oferty, dzięki czemu powinna być korzystniejsza dla klientów operatora pomarańczowej sieci, przynajmniej w niektórych przypadkach.

Drugi smartfon w prezencie

Klienci podpisujący nową umowę lub przedłużający dotychczasową w Planach Komórkowych oraz ofertach Orange Love 2U i Orange Love 4U będą mogli otrzymać drugi smartfon w prezencie. Dostępne będą między innymi następujące zestawy:

Tańsze smartfony w Orange dla Firm

W planach dla firm obniżone zostaną ceny smartfonów. Huawei P20 64 GB oraz Samsung Galaxy S8 będą tańsze o 1200 zł.

Tańszy Internet stacjonarny, ale bez gadżetów

Klienci korzystający z samego Internetu (do 10, 20 lub 80 Mb/s) z aktywnym telefonem domowym, przy przedłużaniu umowy dostaną 2 miesiące za 0 zł, potem zapłacą 39,99 zł miesięcznie. Po 24 miesiącach umowa przejdzie na czas nieokreślony. Nie będzie też opłaty za utrzymanie łącza (przynajmniej w jawnej formie), chyba że klient zrezygnuje z telefonu w trakcie umowy - w takim przypadku zostanie doliczona opłata w wysokości 29,24 zł.

Być może pojawią się także inne rabaty, związane z przedłużaniem umowy lub aktywacją Orange Love i usług stacjonarnych, jednak nie mamy potwierdzenia tych informacji.

Do tej pory, przy przedłużaniu umowy na Neostradę, można było otrzymać gadżet w prezencie, na przykład dysk zewnętrzny, powerbank, drukarkę lub ekspres do kawy. Po zmianach nie będzie już niczego.

Brak Automatycznego Przedłużenia Umowy

Automatyczne Przedłużenie Umowy zostanie całkowicie zlikwidowane od 19 listopada bieżącego roku. Dotyczyć to będzie nowych umów oraz aneksów we wszystkich opcjach Orange Love oraz Internecie w ofercie 1P (sam Internet), 2P (Internet + telefon stacjonarny), 3P (Internet + telefon stacjonarny + telewizja). Po zakończeniu obowiązywania umów zawartych na czas określony przejdą one na czas nieokreślony. Naliczone rabaty za e-fakturę i zgody marketingowe będą obowiązywały nadal, chyba że w umowie zostało wskazane obowiązywanie rabatu przez określony czas.

Telefon komórkowy w Orange Love

Usługa telefonu komórkowego w ofercie Orange Love zostanie wyrównana do Planu Komórkowego Standardowego, czyli będzie obejmować nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi, nielimitowane wiadomości SMS i MMS oraz pakiet internetowy o wielkości 5 GB. Zmiana będzie dotyczyć nowych umów oraz aneksów.

Dodatkowy Internet

We wszystkich planach komórkowych oraz w Orange Love pojawi się nowe doładowanie Internetu - pakiet 5 GB za 10 zł. Oferta dotyczyć będzie umów zawartych po 19 listopada.

Zobacz: Podkowa Leśna staje się Smart dzięki Orange
Zobacz: Dwie nowe promocje w sieci Orange - 10 zł rabatu na abonament i 200 zł na start w usłudze na kartę
Zobacz: Wyniki finansowe Orange Polska po 3Q2018 - jest nieźle, a nawet bardzo dobrze

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu