DAJ CYNK

Dwie nowe promocje w sieci Orange - 10 zł rabatu na abonament i 200 zł na start w usłudze na kartę

02.11.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8635

Ważne 2

0

Jesień przyniosła do sieci Orange dwie nowe promocje. Jedna trwa tylko kilka dni i dotyczy osób, które chcę zawrzeć nową umowę lub przedłużyć dotychczasową, natomiast z drugiej skorzystają nowi klienci usług Orange na kartę.

Rabat 10 zł/mies. na Plan Komórkowy Wzbogacony na www.orange.pl

Z promocji, w ramach której miesięczny abonament zostanie obniżony o 10 zł, mogą skorzystać osoby, które po odebraniu jednorazowego kodu ba stronie www.oferty.orange.pl/rabat-10zl złożą w sklepie na stronie www.orange.pl zamówienie na nową umowę lub aneks do umowy na 24 miesiące w Planie Komórkowym Wzbogaconym z telefonem lub bez, wykorzystując w koszyku otrymany kod rabatowy. Promocja trwa do 7 listopada 2018 roku do godziny 23:59. 

Zobacz: regulamin promocji "Rabat 10 zł/mies. na Plan Komórkowy Wzbogacony na www.orange.pl"

200 zł na start

W tej promocji każdy nowy użytkownik usługi Orange na kartę może liczyć na bonus w postaci 200 zł. Pieniądze te można wykorzystać w ciągu 30 dni od momentu przyznania na standardowe połączenia głosowe z numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Aby skorzystać z promocji, należy aktywować i zarejestrować starter, wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT na numer 815. Stan środków można sprawdzić SMS-em o treści ILE MINUT wysłanym na numer 901 (koszt jak za zwykłego SMS-a). Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku.

Zobacz: regulamin promocji "200 zł na start"

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się