DAJ CYNK

Orange: tańsze, odnowione smartfony na wakacje

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Samsung Galaxy S20 FE 5G

Z okazji zakończenia roku szkolnego w Orange wystartowała promocja, w której operator obniżył ceny odnowionych smartfonów. Do wyboru są między innymi urządzenia Apple, Samsunga i Xiaomi.

Orange od jakiegoś czasu mocno promuje odnowione smartfony, zachęcając użytkowników do sprzedaży niepotrzepanych modeli, a także ich kupowania już po regeneracji. Wszystko po to, by zmniejszyć produkcje elektrośmieci, a zarazem dać szansę na zdobycie ciekawego telefonu za niższą kwotę niż w sklepie. 

Zobacz: Orange obniża ceny odnowionych iPhone’ów

Na wakacje odnowione smartfony w Orange

W ofercie abonamentowej Orange poleca odnowionego iPhone’a 8 64 GB Renewd klasa A+ taniej o 96 zł przy zakupie Planu 60 i Orange Love Standard

Większy wybór odnowionych telefonów znalazł się w ofercie bez abonamentu. Operator proponuje następujące urządzenia: 

Telefony można także kupić na raty. Jak zapewnia Orange, odnowione urządzenia poddawane są gruntownej renowacji i doprowadzane do stanu „jak nowy”. Ma to dawać gwarancję, że telefony wyglądają i działają jak nowy sprzęt.

Promocja potrwa do 6 lipca lub do wyczerpania zapasów. Więcej na temat oferty: https://www.orange.pl/esklep/telefony-i-urzadzenia?terminalsFilterUid=OdnowioneWSupercenie

Zobacz: W Orange sprawdzisz, czy kupowany smartfon jest eko
Zobacz: Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży (116 111) z istotną nowością

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Blog Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu