DAJ CYNK

Orange: odbierz gigabajty na pocieszenie za remis

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange

W pierwszym meczu polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Katarze obyło się bez sensacji, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Mimo tego w akcji „gigabajty za gole” Orange daje paczkę GB na pocieszenie.

Wczoraj Orange ogłosił najnowsze zasady akcji „gigabajty za gole”, w której pojawiła się między innymi obietnica: każdy strzelony gol polskiej reprezentacji to 5 GB dla klientów Orange. Najwyraźniej operator zbyt optymistycznie założył, że w meczach naszej drużyny zawsze padną jakieś gole, bo nie przewidział w swojej zapowiedzi wyniku 0:0.

Zobacz: Orange wspiera kibiców podczas Mistrzostw Świata w Katarze

Nie przeszkodziło mu to jednak dać dziś klientom gigabajtów na pocieszenie.

W pierwszym meczu reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, nasza drużyna zremisowała z reprezentacją Meksyku. Było bardzo blisko, jednak ostatecznie nie udało się zdobyć bramki. Na pocieszenie otrzymujecie od nas 3 GB internetu! Dziękujemy, że kibicujecie razem z nami

– napisał Orange na Facebooku.

Jak odebrać bonusowe 3 GB w Orange? Należy wysłać SMS-a z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange albo standardowo o treści TABASCO pod numer 233

Z tej okazji mogą skorzystać użytkownicy abonamentowi, jak i ofert na kartę. Opłata za SMS-a jest zgodna z cennikiem wybranego planu taryfowego. 

Paczkę 3 GB mogą również odebrać użytkownicy oferty Flex. W tym celu muszą oni wpisać TABASCO w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. 

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać do 23 listopada, do godziny 19:14 (czyli w ciągu 24 godzin od publikacji postu na FB). Promocyjne GB są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Zobacz: Orange z nową promocją. Zobacz, ile możesz zaoszczędzić
Zobacz: T-Mobile rozdaje gigabajty dla kibiców. W abonamencie i na kartę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Orange Polska (FB)

Źródło tekstu: Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu