DAJ CYNK

Zmiany w Orange. Pakiety Love na czas nieokreślony i nowy dekoder

orson_dzi

Taryfy, promocje, usługi

Pakiety Orange Love bez umowy terminowej, nowy dekoder IPTV, popularne smartfony w ofercie oraz nowa usługa Multinagrywarka - to najważniejsze nowości, które pojawią się w ofercie Orange. Jak zwykle prezentujemy Wam jej szczegóły przed oficjalną prezentacją.

Nowy dekoder i Multinagrywarka

Multinagrywarka to usługa, która pozwoli na dostęp do czegoś w rodzaju historii oglądanych programów. Klient będzie mógł nagrać ich dowolną ilość, a następnie odtworzyć je na dowolnym dekoderze w ramach posiadanej oferty lub Orange TV Go. Usługa będzie darmowa dla umów zawartych od 19 sierpnia, dla wcześniejszych będzie kosztować 5 zł miesięcznie.

Z Multinagrywarką będzie kompatybilny nowy dekoder Sagemcom IWU200. Najprawdopodobniej jest to model produkowany tylko dla Orange, bo w sieci na próżno można szukać informacji na jego temat. Wiemy natomiast, że nie obsługuje on telewizji naziemnej DVB-T oraz satelitarnej DVB-S, nie wspiera nagrywania na dysku zewnętrznym, nie obsługuje kart Viaccess i nie ma wbudowanej aplikacji Netflixa (taka ciekawostka). Dekoder będzie promowany jako podstawowe urządzenia do obsługi telewizji i nie będzie dostępny w ramach usługi Multiroom.

Zobacz: Orange z innogy Stoen montują w domach warszawiaków liczniki prądu LTE-M
Zobacz: Orange: już 500 tys. umów podpisanych na tablecie

Orange Love i Internet bez umowy terminowej

To może być jedna z najważniejszych nowości w nowej ofercie Orange, z której zapewne chętnie skorzystają osoby, które potrzebują krótszej umowy lub nie mają pewności, ile czasu będą mieszkać pod danym adresem.

Opcja bez umowy terminowej będzie dostępna w następujących ofertach:

  • Internetu stacjonarnego,
  • połączonego pakietu Internetu, telewizji i telefonu stacjonarnego,
  • Orange Love Mini,
  • Orange Love Standard (pakiet 3 lub 4 usług).

A teraz przejdźmy do mniej korzystnych informacji. Opcja z umową bezterminową będzie dotyczyć ofert z Internetem xDSL oraz światłowodu, koszt aktywacji to 49,99 zł, a cena abonamentu będzie o 10 zł wyższa od standardowej. Wariant bezterminowy będzie można kupić wyłącznie w kanałach sprzedaży na odległość, nie będzie dostępny w salonach. Dodatkowo, wybierając umowę bezterminową nie będzie można dobrać do niej urządzenia, np. smartfonu, na raty.

Zobacz: Orange Flex: nowe plany i więcej GB
Zobacz: „Za darmo” w Orange Free na kartę, czyli zabójcza pułapka numeru 131

Promowane smartfony w ofercie

Wśród smartfonów, które Orange będzie promować w ramach nowej oferty będą:

  • Samsung A20e,
  • Xiaomi Redmi Note 7,
  • Samsung Galaxy A40.

Do wyboru pojawi się również laptop HP 255 G7.

Nowa oferta Orange startuje 19 sierpnia. Dlatego też już jutro poznamy jej pełny kształt oraz więcej szczegółów, które na pewno znajdziecie na łamach TELEPOLIS.PL.

Zobacz: Speedtest pokazuje szybkość sieci 5G. Nawet 2 Gb/s
Zobacz: Samsung Galaxy A10 - test najbardziej budżetowego telefonu z rodziny Galaxy A
Zobacz: Test Huawei Mate 20 X 5G - prawdziwe 5G i ogromny ekran

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu