DAJ CYNK

Orange Flex: nowe plany i więcej GB

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 22517

Orange wprowadza zmiany w ofercie Flex. Wybór planu ma być teraz prostszy i szybszy. Operator przedstawił także nowości, które ucieszą fanów mobilnego surfowania po internecie. W ofercie znajdą się większe pakiety internetu, w tym 30 GB za 30 zł.

Jak podaje operator, użytkownicy Orange Flex to bardzo aktywni internauci, którzy zużywają średnio ponad 13 GB miesięcznie. Dlatego pomarańczowa sieć zdecydowała się wprowadzić zmiany w ofercie, żeby odpowiedzieć na ich potrzeby. 

Zobacz: Orange Flex to taki Play Next, tylko że dużo lepszy. Pomarańczowi zamiatają
Zobacz: TikTok w Orange Flex bez limitu GB. Efekt współpracy z twórcami aplikacji

Nowa oferta Orange Flex to cztery różne plany, w tym dwie zupełnie nowe propozycje. Każdy plan zawiera dużą paczkę GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i UE oraz Social Pass. Teraz z oferty można skorzystać jeszcze szybciej, dzięki uproszczeniu ścieżki zakupowej w aplikacji.

Od teraz do wyboru są:  

  • 15 GB za 25 zł

Do tej pory najtańszy plan komórkowy w Orange Flex oferował 6 GB za 31 zł. Teraz za 6 zł mniej otrzymujemy ponad dwa razy więcej gigabajtów. 

  • 30 GB za 30 zł 

Płacąc złotówkę mniej niż dotychczas, klient może surfować po sieci i zużyć aż pięć razy więcej GB. Taki pakiet danych wystarczy, by być na bieżąco w nowościach serialowych i posłuchać ulubionej muzyki.

  • 50 GB za 50 zł oraz
  • 100 GB za 80 zł

To propozycje dla najbardziej aktywnych internautów.

Klient potrzebujący więcej może dodatkowo aktywować usługę Video i Music Pass, by oglądać filmy i seriale oraz cieszyć się ulubioną muzyką bez limitu danych.

Zobacz: Orange Flex teraz także dla obcokrajowców
Zobacz: Orange Flex to oferta na kartę. Odkryliśmy to przenosząc numer

Oferta specjalna dotyczy nowych oraz obecnych klientów. W Orange Flex plan komórkowy można zmienić w każdej chwili, wystarczy wejść w aplikacji w „Mój Plan” i aktywować nowe plany. 

Według danych operatora, blisko połowa użytkowników Orange Flex to millenialsi, czyli osoby w wieku 25-39 lat. Cenią wygodne rozwiązania np. eSIM. Są również niezwykle aktywni w sieci. Tylko na korzystanie z mediów społecznościowych zużywają średnio prawie 3 GB miesięcznie. A dzięki temu, że w Orange Flex każdy plan zawiera Social Pass, nie pomniejsza to ich pakietu danych. Klienci docenili też Music i Video Pass oraz możliwość korzystania z dodatkowej karty SIM. Aż 45% klientów Orange Flex aktywowało co najmniej jedną usługę dodatkową w ramach subskrypcji. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay.com

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu