DAJ CYNK

Orange: darmowe gigabajty, usługa lub voucher. Trzy prezenty w środę

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

logo Orange

Dziś środa, więc Orange ma nowe bonusy w aplikacji dla swoich użytkowników. Tym razem czekają w niej trzy różne prezenty, niestety nie do wyboru i nie na raz.

Orange co środę ma dla użytkowników nowe prezenty, rozdawane w akcji „Środy z Mój Orange”. Dziś jest kolejna okazja na to, by odebrać swój bonus, chociaż nie wszyscy zobaczą w aplikacji to samo.

Pierwszym prezentem jest usługa rodzinnego lokalizatora w wersji Premium. Przez dwa miesiące można z niej korzystać za darmo, później cena wyniesie 9,99 zł za miesiąc. Można z niej jednak w każdej chwili zrezygnować, by nie generować zbędnych kosztów. 

Proponowana usługa to dobrze znane „Gdzie jest Dziecko”, ale w trochę innej odsłonie. Zazwyczaj osoby, które chcą skorzystać z tego rozwiązania w wersji Standard, muszą zapłacić 9,99 zł za miesiąc, natomiast wersja Premium kosztuje 6,15 zł, ale za tydzień. Tym razem jednak po dwóch miesiącach z 0 zł można aktywować usługę Premium za cenę opcji Standard, ze znaczną oszczędnością o ponad połowę ceny. 

Dzięki lokalizatorowi „Gdzie jest Dziecko” można sprawdzić, gdzie znajdują się w danej w chwili członkowie rodziny, na przykład dzieci idące do i ze szkoły, ale też seniorzy wymagający zwiększonej uwagi. Wersja Premium pozwala namierzyć 5 osób, wyznaczyć dwie strefy dla bliskich (z powiadomieniem, gdy zostanie opuszczona), a także pozwala na 150 namierzeń w miesiącu. Lokalizacja odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej, wiadomości SMS lub strony WWW.

Zobacz: Orange: 300 GB przez pół roku. Nie dla wszystkich...

Orange: odbierz swoje 5 GB

Co jednak nie jest nowością w akcji „Środy z Mój Orange”, z głównego prezentu nie skorzystają wszyscy użytkownicy. Jest też bonus alternatywny – darmowe gigabajty. Tym razem klienci otrzymują 5 GB, do wykorzystania w obecnym cyklu rozliczeniowym.

Jest też trzecia opcja – voucher w wysokości 120 zł obniżający cenę smartfonu podczas przedłużenia umowy w Planie 60 lub Planie 80.

Prezenty w aplikacji „Mój Orange” można odebrać do przyszłego wtorku, 13 września. Bonusy skierowane są dla abonamentowych klientów Orange i niedostępne w ofercie na kartę.

Zobacz: Orange odkodowuje telewizyjny Pakiet Komfortowy i zwiększa Pakiet Optymalny
Zobacz: Orange na kartę: 1200 GB i inne bonusy na powrót do szkoły

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: wł.