DAJ CYNK

Mobile Vikings: 97% obniżki i darmowe karty SIM. To wsparcie dla Ukrainy

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Mobile Vikings: 97% obniżki i darmowe karty SIM

W akcji pomocy Ukrainie uczestniczą nie tylko operatorzy z Wielkiej Czwórki. Swoją ofertę przygotował także wirtualny operator Mobile Vikings, który obniża koszty połączeń międzynarodowych do Ukrainy oraz rozdaje darmowe karty SIM dla uchodźców.

Od dziś wszyscy użytkownicy kart Mobile Vikings będą mogli skorzystać z połączeń międzynarodowych do Ukrainy po obniżonej stawce 0,05 zł za minutę (dotychczas koszt ten wynosił 2 zł). 

Obniżka cen obowiązuje do odwołania i objęci są nią wszyscy ukraińscy operatorzy. Z preferencyjnej stawki można skorzystać automatycznie, nie jest wymagane wprowadzanie kodów aktywacyjnych – należy jedynie mieć środki na saldzie.  

Zobacz: BLIK: możesz już wesprzeć Ukrainę, wysyłając kod

Darmowe startery dla uchodźców

Mobile Vikings poinformował też, że już drugi tydzień jest obecny na wrocławskim dworcu PKP, gdzie rozdaje potrzebującym karty SIM z polskim numerem telefonu i opłaconym z góry miesiącem użytkowania. Na stoisku Mobile Vikings poza kartami SIM znajdują się także ładowarki oraz powerbanki. 

Aby ułatwić obywatelom Ukrainy korzystanie z Mobile Vikings, operator rozpoczął prace nad tłumaczeniem swojej strony i aplikacji na język ukraiński – pierwsze, kluczowe sekcje Viking App w nowej wersji językowej oraz specjalna strefa z instrukcjami są już dostępne dla użytkowników. Jak na społecznościowego operatora komórkowego przystało – jak mówi o sobie Mobile Vikings – do prac nad tłumaczeniami zostali zaangażowani użytkownicy sieci.

Mobile Vikings zadeklarował także uruchomienie specjalnej edycji Szalup Ratunkowych, czyli możliwości przekazania skumulowanych gigabajtów na wsparcie charytatywne. Zbiórka środków na rzecz osób dotkniętych kryzysem w Ukrainie ruszy w przyszłym tygodniu.

Zobacz: Mobile Vikings o 50% taniej dla nowych użytkowników
Zobacz: Orange: dodatkowe stacje bazowe i darmowe Wi-Fi na granicy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Mobile Vikings

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Przewiń w dół do następnego wpisu