DAJ CYNK

lajt mobile na majówkę w promocji last minute obniża cenę aktywacji

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

lajt mobile na majówkę w promocji last minute obniża cenę aktywacji

Zbliżająca się majówka to okazja dla operatorów, by zorganizować promocje dla swoich  lub nowych klientów. Sieć lajt mobile również ma coś w zanadrzu – proponuje niższą cenę za aktywację usług.

Sieć lajt mobile przygotowała promocję last minute na majówkę. Od dziś, czyli 26 kwietnia, do 5 maja 2021 r. obniżona została cena aktywacji wszystkich usług z oferty. 

Zobacz: nju mobile: nowy numer dodatkowy. Nie tylko duety, ale także trio

Promocja na majówkę w lajt mobile 

Korzystając z majówkowej promocji, za aktywację usługi klient zapłaci nie 29 zł, a jedyne 5 zł. Korzyść jest więc zauważalna i oszczędni użytkownicy otrzymali dodatkową zachętę, by zainteresować się ofertą lajt mobile.  

Promocja jest ograniczona czasowo, ale dotyczy wszystkich usług sieci. Każda oferta lajt mobile to nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS, MMS, a wszystkie formalności można załatwić w 100% online, bez wychodzenia z domu i z bezpłatną dostawą.

Nie jest to jedyna oferta, jaką sieć lajt mobile ogłosiła w ostatnich dniach. Od 21 kwietnia klienci indywidualni sieci mogą wybrać dodatkową usługę w postaci 300 GB internetu mobilnego w cenie 30 zł miesięcznie. To o 25% mniej, niż wynosi standardowa cena za ten pakiet (39,99 zł). Szczegóły oferty przedstawiliśmy w tej informacji.

Partnerem technologicznym lajt mobile jest operator sieci Plus.

Zobacz: Nju mobile: 8 GB Internetu na ósme urodziny
Zobacz: Wi-Fi Calling i VoLTE teraz też dla klientów Vectry

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: lajt mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu