DAJ CYNK

Wi-Fi Calling i VoLTE teraz też dla klientów Vectry

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Wi-Fi Calling i VoLTE teraz też dla klientów Vectry

Vectra uruchomiła nowe usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych telefonii komórkowej oraz internetu mobilnego. Od teraz, osoby wybierające usługi tego operatora mogą skorzystać z dwóch nowych funkcji: Wi-Fi Calling oraz VoLTE.

Obie nowości podnoszą jakość połączeń oraz umożliwiają wygodniejsze prowadzenie rozmów we wcześniej niedostępnych miejscach. 

Wi-Fi Calling to usługa, która umożliwia klientom dzwonienie, wysyłanie SMS-ów i MMS-ów z miejsc, w których zasięg sieci komórkowej jest ograniczony – nie tylko w Polsce, ale w każdym miejscu na świecie, gdzie aktualnie przebywa użytkownik. 

Zobacz: Vectra wprowadza 9 nowych kanałów. Dla fanów e-sportu, tureckich seriali, dokumentów oraz filmów 4K...

Z kolei VoLTE to technologia umożliwiająca realizację połączeń głosowych w sieci 4G/LTE. Jak zachwala operator, VoLTE pozwala nie tylko na szybsze nawiązanie połączenia głosowego, zauważalna jest także wyższa jakość dźwięku. 

Zobacz: nju mobile wprowadza do Wi-Fi Calling obsługę wiadomości SMS i MMS

Aby rozpocząć korzystanie z zalet i udogodnień gwarantowanych przez Wi-Fi Calling oraz VoLTE w sieci Vectra nie trzeba instalować żadnych dodatkowych aplikacji – wystarczy jedynie samodzielnie aktywować daną usługę w swoim telefonie. Co więcej, uruchomienie nowych funkcji nie wymaga zawarcia nowej czy kolejnej umowy z firmą Vectra.

Dodatkowe informacje dotyczące Wi-Fi Calling i VoLTE można znaleźć na stronie operatora https://www.vectra.pl/telefon  Poniżej też znajduje się lista telefonów, które działają z nowymi usługami w sieci Vectra:

Partnerem infrastrukturalnym mobilnych usług Vectry jest sieć Play.

Zobacz: T-Mobile wprowadza VoLTE i VoWiFi w prawie wszystkich ofertach, ale nie w Heyah 01
Zobacz: VoLTE i Wi-Fi Calling już dostępne w Mobile Vikings

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay

Źródło tekstu: Vectra

Przewiń w dół do następnego wpisu