DAJ CYNK

Black Weekend w lajt mobile: tańszy abonament i startery

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3148

lajt mobile Black Weekend 2020

Black Weekend na lajcie to niższe ceny starterów, tańsze Złote Numery oraz abonament i Internet z opłatą obniżoną o 50% nawet na 4 miesiące.

W ramach ogólnoświatowej kampanii Black Friday sieć lajt mobile przygotowała specjalną ofertę. W dniach od 27 do 29 listopada 2020 roku obowiązuje promocja “BLACK WEEKEND na lajcie!” - na wszystkie startery, złote numery i wybrane pakiety na abonament.

Szczegóły promocji

  • Startery za 1 zł zamiast 9 zł oraz wysyłka za symboliczną złotówkę. Na starterze pełne 9 zł do wykorzystania + dodatkowe 50% pierwszego doładowania rejestracyjnego gratis.
  • Złote Numery od 10,00 zł i wysyłka za symboliczne 1 zł.
  • Abonament i Internet taniej o 50% nawet przez 4 miesiące dla nowych klientów, dla planów taryfowych:
    • NO LIMIT L za 22,50 zł (stała oferta: 44,99 zł): pierwszy miesiąc abonamentu za 50% dla umowy bezterminowej oraz dla umowy na 6 miesięcy lub 4 miesiące abonamentu za 50% dla umowy na 24 miesiące,
    • Internet 300 GB za 20,00 zł (stała oferta: 39,99 zł): pierwszy miesiąc abonamentu za 50% dla umowy bezterminowej oraz dla umowy na 6 miesięcy lub 4 miesiące abonamentu za 50% dla umowy na 24 miesiące.

W lajt mobile wszystko można załatwić w 100% online, bez wychodzenia z domu.

Startery i Złote Numery można zamówić, zarejestrować i doładować, korzystając z szybkich bezpiecznych płatności PayU lub Przelewy24, w tym na przykład BLIKIEM stronę lajtmobile.pl. Tam też od 27 listopada będzie można znaleźć wszystkie oferty promocyjne.

Zobacz: Happy Fridays w T-Mobile: wyczerpały się gigabajty. Zamiast tego 30% rabatu na akcesoria lub hulajnogę
Zobacz: Plus zapowiada zmiany w regulaminach oraz w umowach o świadczenie usług telekomunikacyjnych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: lajt mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu