DAJ CYNK

Kosmiczne Święta w UPC. W prezencie można otrzymać usługi o wartości do 59,99 zł miesięcznie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5625

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia UPC Polska przygotowało ofertę Internetu i telewizji z rabatami i dodatkowymi usługami w prezencie. 

Internet

Internet o prędkości do 300 Mb/s można mieć za 49,99 zł miesięcznie - o 10 zł taniej niż zwykle. Można do niej dodać za darmo pakiet telewizyjny TV Start z 29 kanałami. Dodatkowo w ofertach internetowych pakiet HBO GO jest przez miesiąc gratis, a potem kosztuje 30 zł miesięcznie.

Jeśli zależy nam na HBO GO, to możemy wybrać pakiety Internet + HBO GO, w których usługa VoD jest darmowa przez pierwsze 3 miesiące, a potem zwiększa nasze miesięczne zobowiązanie o 19,99 zł.

Internet + telewizja

W pakiecie Happy Home z Internetem o szybkości do 300 Mb/s, do 500 Mb/s oraz do 1 Gb/s oraz pakietem telewizyjnym Select lub Max w standardowej cenie dostaniemy darmowe dodatki o wartości do 59,99 zł miesięcznie. Co możecie wybrać w ramach darmowych dodatków pakietowych? Dla fanów sportu jest Polsat Sport Premium lub Polsat Sport Premium w zestawie z Eleven Sports. Jeśli kogoś bardziej interesują filmy i seriale, można wybrać pakiet HBO. W obu przypadkach do darmowego pakietu UPC dokłada nagrywarkę, Horizon Go oraz Replay TV.

Oferta promocyjna jest dostępna dla nowych klientów. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.upc.pl.

Zobacz: 10 kanałów na święta w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu
Zobacz: Sony na święta do Xperii XZ3 dorzuca bezprzewodowe słuchawki
Zobacz: Huawei na święta: kup Mate 20 lub Mate 20 Pro i odbierz tablet za złotówkę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC

Przewiń w dół do następnego wpisu