DAJ CYNK

Sony na święta do Xperii XZ3 dorzuca bezprzewodowe słuchawki

03.12.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2219

Ważne 0

0

Od 3 grudnia w sklepach Sony Centre (stacjonarnych i internetowym) można kupić Xperię XZ3 z bezprzewodowymi słuchawkami Sony WH-1000XM3. Zestaw taki kosztuje 3999 zł.

Xperia XZ3 jest najnowszym flagowcem firmy Sony, który został zaprezentowany podczas berlińskich targów IFA 2018. Smartfon na ogół zbiera pozytywne oceny, w których chwalony jest między innymi jego wygląd. To także pierwsza Xperia, w której japoński producent zdecydował się na zastosowanie wyświetlacza OLED. Więcej na temat samego smartfonu przeczytacie w naszej recenzji:

Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ3 - jest coraz lepiej

Dobre recenzje zbierają także bezprzewodowe słuchawki WH-1000XM3, kosztujące w salonach Sony około 1700 zł. Ten model słuchawek charakteryzuje się między innymi skutecznym, aktywnym systemem redukcji hałasu, który pozwala nam skupić się na słuchanej muzyce. Słuchawki obsługują miedzy innymi technologi High Resolution Audio oraz LDAC i DSEE HX.

Od 3 do 31 grudnia bieżącego roku (lub do wyczerpania zapasów), słuchawki WH-1000XM3 dostaniemy w prezencie, jeśli zdecydujemy się na zakup Xperii XZ3. Cena zestawu w salonach Sony Centreoraz w sklepie internetowym na stronie scentre.pl wynosi 3999 zł.

Zobacz: Sony Xperia XZ4 na renderach 360 stopni
Zobacz: Sony Xperia XZ3 - nasza galeria [wideo]

Źródło tekstu: Sony

Komentarze
Zaloguj się