DAJ CYNK

Sony Xperia XZ4 na renderach 360 stopni

27.11.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3207

Ważne 1

0

Firma Sony jak na razie wypuściła na rynek jeden smartfon z podwójnym aparatem z tyłu. Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca flagowa Xperia XZ4 będzie miała tam moduł z trzema obiektywami, dołączając w ten sposób do fotograficznej czołówki.

Na stronie mysmartprice.com opublikowano oparte na oficjalnych plikach CAD rendery, które powstały przy współpracy z niezawodnym Stevem H. (@OnLeaks na Twitterze). Na wideo przedstawiającym nadchodzący smartfon firmy Sony widzimy potrójny aparat fotograficzny z tyłu, a także diodę doświetlającą i coś, co przypomina laserowy dalmierz obecny w już wydanych flagowych Xperiach. Póki co jednak nie są znane żadne szczegóły na temat tego, jaka będzie konfiguracja aparatu w Xperii XZ4.

Szacuje się, że wyświetlacz nowej Xperii będzie miał przekątną 6,5 cala, jednak nie spowoduje to wzrostu szerokości urządzenia w porównaniu z Xperią XZ3. Ekran będzie nieco wyższy (proporcje 9:19,5), ale nadal nie znajdziemy w nim wcięcia. Większa będzie też długość całości - 166,9 mm (158 mm w XZ3). Xperia XZ4 ma być za to zgrabniejsza (8,2 mm, 9 mm po uwzględnieniu wystającego modułu fotograficznego; XZ3 ma 9,9 mm). Zmiany dotyczą także umiejscowienia dolnego głośnika, który ma trafić na miejsce obok portu USB-C.

Oficjalna prezentacja Xperii XZ4 powinna nastąpić podczas przyszłorocznych targów MWC 2019, które odbędą się w Barcelonie w dniach 25 - 28 lutego.

Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ3 - jest coraz lepiej
Zobacz: Sony Xperia XZ3 - nasza galeria [wideo]
Zobacz: Sony: rekordowe wyniki firmy i katastrofalne wyniki działu mobilnego

Źródło tekstu: mysmartprice.com

Komentarze
Zaloguj się