DAJ CYNK

iTaxi dowiezie zakupy z sieci sklepów Auchan. Płatność Blikiem

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

iTaxi dowiezie zakupy z sieci sklepów Auchan

Przybywa usług, które pozwalają dokonać szybkich zakupów bez wychodzenia z domu. Wcześniej zaproponował to Carrefour, później Biedronka, a teraz dołącza do nich Auchan. Zamówienia z tej sieci hipermarketów dowozić będą kierowcy iTaxi. 

Auchan ma swój sklep on-line Auchan Direct, ale podobnie jak w wielu innych tego typu serwisach, czasy oczekiwania są tak duże, że zakupy tracą sens.  Teraz częściowym rozwiązaniem tego problemu ma być umowa z iTaxi. Kierowcy będą dostarczać specjalnie stworzone przez sieć zestawy produktów, które mają dotrzeć do klienta w ciągu maksymalnie 3 godzin od odebrania zamówienia. Usługa od dziś jest dostępna w 10 miastach, a w ciągu najbliższych dni pojawi się w kolejnych miejscach m.in. obejmie Górnośląski Okręg Przemysłowy. Akcję wspiera BLIK.

Zobacz: Glovo i Carrefour obiecują, że dowiozą zakupy w mniej niż godzinę
Zobacz: Biedronka dostarcza zakupy do domu dzięki Glovo

Sieć sklepów Auchan przygotowała 6 gotowych zestawów produktów w cenach rozpoczynających się od 60 zł. Auchan przekonuje, że doskonale zna potrzeby i zwyczaje swoich klientów i takie zestawy spełnią ich oczekiwania. Zestawy – podstawowy i rozszerzony zawierają m.in. ręczniki papierowe, płyn do mycia naczyń, cukier, mąkę czy przyprawy. Do wyboru są również: kompozycja warzyw i owoców oraz produktów świeżych jak pieczywo, masło, ser. Sklep przygotował także zestawy dla zwierząt, można też skomponować własny zestaw. Aby zarezerwować jeden z nich, wystarczy wejść na stronę Auchana i wypełnić formularz, a następnie przejść na stronę iTaxi i zlecić dostawę.

Zobacz: Lista zakupów wraca do łask. Polecamy najlepsze aplikacje do planowania

Kiedy rezerwacja jest gotowa do odbioru, klient płaci za zakupy z Auchan Blikiem. Kierowca iTaxi, który będzie realizował dostawę, dzwoni do zamawiającego i prosi o podanie kodu BLIK, następnie klient musi zatwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku na swoim smartfonie. Pieniądze trafiają bezpośrednio do Auchan. Za samą dostawę należy zapłacić przy odbiorze – płatność odbywa się bezpośrednio u kierowcy, który dysponuje terminalem płatniczym. Koszt dostawy rozpoczyna się od 15 zł.

Dostawa za pośrednictwem iTaxi startuje w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Rzeszowie, Wrocławiu i Piasecznie. W ciągu kolejnych dni będzie uruchomiona również w Płocku, Białymstoku, Olsztynie i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowicach, Mikołowie, Gliwicach, Sosnowcu, Bytomiu, Zabrzu, Dąbrowie Górniczej, Mysłowicach i Tychach). 

Zobacz: Czy taksówki są bezpieczne w czasie epidemii? iTaxi: nasze - tak!
Zobacz: Debiutuje iTaxi 4.0 wraz z nową usługą – Bilet iTaxi. Już nie przepłacisz za taryfę!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: iTaxi