DAJ CYNK

Debiutuje iTaxi 4.0 wraz z nową usługą – Bilet iTaxi. Już nie przepłacisz za taryfę!

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4455

Debiutuje iTaxi 4.0 wraz z nową usługą – Bilet iTaxi

Aplikacja iTaxi doczekała się nowej wersji 4.0. Jej twórcy odświeżyli interfejs, uprosili ekran zamawiania przejazdu, dodali też całkiem nową funkcję Bilet iTaxi. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się zbyt wysokich opłat za przejazd taksówką. 

W aktualizacji iTaxi, która właśnie trafiła do sklepów z aplikacjami dla Androida i iOS,  pojawiła się zupełnie nowa usługa – Bilet iTaxi. Dzięki niej cenę za cały przejazd poznamy jeszcze przed złożeniem zamówienia. Kwota to pozostanie niezmienna przez całą podróż. Najważniejszym wyróżnikiem Biletu iTaxi  jest wyliczanie ceny bez stref i taryf przez całą dobę.

Jak skorzystać z Biletu iTaxi?

  • na głównym ekranie obok aktualnej lokalizacji pasażera, którą aplikacja sama rozpozna,  wpisujemy adres docelowy i klikamy „dalej”, 
  • na kolejnym ekranie pojawi się kafelek biletu wraz z ceną,
  • w ostatnim kroku klikamy przycisk „zamów”. 

Zobacz: Taksówki iTaxi od teraz też w aplikacji SkyCash
Zobacz: W iTaxi zapłacisz Blikiem i dostaniesz 30% rabatu

Usługa obecnie  dostępna jest tylko dla klientów indywidualnych w Warszawie i działa tylko przy włączonej płatności mobilnej w aplikacji. Stopniowo będzie powiększany zasięg miast, w których Bilet iTaxi będzie dostępny.

Jak przekonuje iTaxi, w porównaniu do oferowanej przez innych przewoźników tzw. „ceny gwarantowanej”, która może ulec zmianie w przypadku nieprzewidzianych sytuacji na drodze, cena Biletu iTaxi jest zawsze stała. Oznacza to, że opłata za podróż nie zmieni się nawet wtedy, kiedy na drodze pojawi się wzmożony ruch, korki czy wypadek. 

– Zapewnienie bezpieczeństwa związanego z ceną przejazdu od dawna było naszym priorytetem – jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci chcą znać koszt podróży przed zamówieniem kursu -  komentuje Jarosław Grabowski, CEO iTaxi. - Pracując nad usługą Bilet iTaxi, chcieliśmy jednak pójść o krok dalej – zapewnić stałą cenę niezależnie od czynników, które mogłyby mieć wpływ na cenę przejazdu w trakcie podróży czy innych nieprzewidzianych na drodze okoliczności, a także cenę niezależną od godziny zamówienia przejazdu. 

Zobacz: Mapy Google batem na nieuczciwych taksówkarzy
Zobacz: Tańszy Uber: nowy cennik w Warszawie, nowe plany na przyszłość 
Zobacz: FREE NOW chwali się wzrostem o 140% po rebrandingu i intensywnie rekrutuje kierowców

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: iTaxi

Przewiń w dół do następnego wpisu