DAJ CYNK

Biedronka dostarcza zakupy do domu dzięki Glovo

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11222

Biedronka dostarczy zakupy do domu dzięki Glovo

Biedronka współpracuje z Glovo. Kurierzy Glovo rozwożą zakupy spożywcze z największej sieci detalicznej w kraju.

Jeśli w ostatnich dniach widziałeś kurierów rowerowych Glovo w okolicy Biedronki, był to zwiastun nadchodzącej, szeroko zakrojonej współpracy. Użytkownicy aplikacji mobilnej Glovo mogą teraz zrobić zakupy z dowozem w sklepach sieci Biedronka. Usługa wystartowała już w 10 miastach i objęła ponad 100 sklepów Biedronka, kolejne przygotowują się do nawiązania współpracy.

Do ekspansji Glovo przyczyniła się oczywiście epidemia COVID-19 i zalecenia, by ograniczyć wychodzenie z domu do minimum. Dzięki możliwości zamówienia zakupów do domu spędzamy mniej czasu w kolejkach przed sklepem, a także unikamy kontaktu z wózkami i niewygodnymi rękawiczkami ochronnymi, które zwykle nie są prawidłowo utylizowane. Glovo tymczasem oferuje dostawę bezkontaktową i oszczędność czasu. Same plusy!

Zobacz: Glovo i Carrefour obiecują, że dowiozą zakupy w mniej niż godzinę

Zakupy można zrobić w aplikacji Glovo. W katalogu znalazł się niemal tysiąc pozycji z asortymentu spożywczego, podzielonych na kategorie nadrzędne: „pieczywo”, „mięso, ryby i wędliny”, „warzywa i owoce” i tak dalej. Glovo obiecuje, że dostawa zajmie mniej niż godzinę. To krócej niż oczekiwanie w kolejce w niektórych bardziej obłożonych Biedronkach.

Zakupy z Biedronki w aplikacji Glovo

Produkty z Biedronki można zamówić już w Łodzi (z moich obserwacji wynika, że jest to możliwe już od przynajmniej dwóch dni), Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Wrocławiu. Jak zwykle, najłatwiej mają mieszkańcy dużych miast.

Zobacz: Glovo wprowadza bezkontaktowe dostawy zgodnie z zaleceniami WHO

Jeszcze jedno – w Glovo ceny artykułów są identyczne, jak w sklepach stacjonarnych i obowiązują te same promocje. Trzeba też wiedzieć, że to pracownicy Biedronek będą kompletować nasze zamówienia, a nie kurierzy Glovo – oni tylko odbiorą zakupy ze sklepu i dostarczą do naszych mieszkań.

Za zamówienie zapłacimy kartą płatniczą w aplikacji Glovo, a dostawa kosztuje tylko 9,99 zł. Nie ma określonych limitów wagowych, ale zachowajmy rozsądek – zakupy dostarczają kurierzy poruszający się na rowerach. W ogólnym regulaminie Glovo mówi o limicie 9 kg, ale z wyjaśnień Glovo wynika, że można je nieco przekroczyć – grunt, żeby wszystko zmieściło się do plecaka kuriera. Dostawy można zlecać między 10 i 22:30.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Glovo

Źródło tekstu: Glovo

Przewiń w dół do następnego wpisu