DAJ CYNK

Huawei otwiera flagowy salon serwisowy w Warszawie. Dla 200 osób opaska Band 4 w prezencie

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Już jutro, 7 marca, o godzinie 10:00 przy ulicy Siennej 39 w Warszawie otwarty zostanie nowy, flagowy salon serwisowy Huawei. Pierwsze 200 osób, które tego dnia odwiedzi salon i przyniesie ze sobą dowolne urządzenie Huawei, otrzyma w prezencie opaskę sportową Huawei Band 4. Dla osób, którym nie uda się zdobyć opaski, Huawei przygotował inne upominki i promocje.

Zobacz: Huawei Polska: poddamy nasze 5G testom bezpieczeństwa w Instytucie Łączności

Z okazji otwarcia salonu Huawei przygotował dodatkowe atrakcje. Oprócz opaski sportowej Band 4 dla pierwszych 200 osób każdy klient otrzyma tego dnia upominek-niespodziankę, voucher na darmową wymianę folii na ekranie smartfonu oraz voucher upoważniający do naprawy pogwarancyjnej tańszej o 100 zł. Huawei przygotował również promocję, w której przy zakupie dwóch produktów klient otrzyma 5% rabatu, przy zakupie trzech – 15%, a przy zakupie 4 produktów rabat wyniesie aż 30%. 

Zobacz: Huawei Band 4 - test opaski ze stałym pomiarem tętna i analizą snu

Klienci będą mieli też okazję odwiedzić miejsce w serwisie, w którym odbywają się naprawy i podejrzeć, jak ta praca wygląda od kuchni. Na miejscu będą również eksperci, którzy odpowiedzą na pytania związane z produktami, marką, a także ekosystemem Huawei Mobile Services i sklepem z aplikacjami Huawei AppGallery. Dla dzieci przygotowany został kącik zabaw z warsztatami produkcji lizaków i konkurs, w którym do wygrania jest koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Zobacz: Huawei Mate 30 Pro w nowej cenie. Jest tani jak nigdy!

Nowy salon serwisowy mieści się przy ulicy Siennej 39 w Warszawie i będzie to największy autoryzowany punk serwisowy Huawei w Polsce z 14 stanowiskami dla techników i 6 stanowiskami recepcyjnymi. W nowym salonie serwisowym będzie można między innymi skorzystać z naprawy urządzenia – świadczonej na miejscu w ciągu godziny, otrzymać bezpłatny telefon zastępczy na czas naprawy czy zakupić produkty Huawei. 

W serwisie będą organizowane również promocje serwisowe, na przykład na naprawy pogwarancyjne. Będzie tam można skorzystać z bezpłatnego przenoszenia danych ze starego telefonu na nowy za pomocą aplikacji Phone Clone oraz uzyskać wsparcie w instalacji aplikacji na nowym smartfonie Huawei. 

Zobacz: Huawei P30 Pro w wersji 256 GB teraz taniej, nowe ceny P30 i Y6s
Zobacz: Huawei Watch GT Sport i Watch GT Active za 499 zł
Zobacz: Huawei Polska: poddamy nasze 5G testom bezpieczeństwa w Instytucie Łączności

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Huawei (otwarcie salonu sprzedaży w Warszawie)

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu