DAJ CYNK

Cud internetu w Plusie na kartę: 120 GB za 15 zł na święta

Mieszko

Taryfy, promocje, usługi

Cud internetu w Plusie na kartę: 120 GB za 15 zł na święta

W Plusie na kartę wystartowała nowa promocja. Z okazji zbliżających się świąt użytkownicy otrzymują 120 GB za 15 zł na 90 dni, dzięki czemu mogą cieszyć się większą swobodą korzystania z Internetu, w tym dostępem do sieci 5G Plusa. 

Dzięki nowej propozycji Plusa, reklamowanej przez operatora hasłem „Cud internetu”, klienci ofert na kartę zyskują 120 dodatkowych gigabajtów. Paczkę 120 GB tworzą trzy pakiety po 40 GB, przyznawane automatycznie co 30 dni. Opłata do końca stycznia wynosi 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji. 

Zobacz: Plus na święta: 5G w cenie abonamentu przez całą umowę

Promocję można włączyć krótkim kodem *136*11*0060# lub aktywować w aplikacji Mobilny Plus Online. Oferta jest dostępna dla użytkowników taryf: Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę i Nowy Plush. Aby z niej skorzystać, wystarczy mieć aktywne konto oraz mieć środki pozwalające na pobranie opłaty.

Promocja obowiązuje od 5 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. Po tym okresie taka sama usługa będzie kosztować 30 zł.

Zobacz: Nowe promocje Plusa na 5G z modemem, routerem albo… e-hulajnogą
Zobacz: Plus: Internet LTE i 5G dla firm - nowa oferta

Jak podaje Plus w regulaminie, w pierwszej kolejności rozliczane są jednostki z promocji „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” lub „Plush Internet Promo BS”, potem z promocji „Bez limitu i 15 GB”, a następnie z promocji „60 GB na wakacje”, „60 GB za 15 zł”, „Pakiet 120 GB”, „Pakiety internetowe w Plusie” i „Pakiety internetowe w Plushu”. W przypadku posiadania kilku pakietów z promocji „60 GB na wakacje”, „60 GB za 15 zł”, „Pakiet 120 GB”, „Pakiety internetowe w Plusie” lub „Pakiety internetowe w Plushu” w pierwszej kolejności rozliczane są pakiety internetowe z najkrótszym okresem ważności.

Więcej informacji w regulaminie promocji:

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Przewiń w dół do następnego wpisu