DAJ CYNK

Black Weeks w Netii: 1 Gb/s za 70 zł miesięcznie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5008

Black Weeks 2019 Netia

Od 25 listopada Netia wprowadza do sprzedaży ofertę z okazji Black Friday i Cyber Monday, która będzie dostępna do 9 grudnia 2019 roku. Black Weeks w Netii to podwojona prędkość Internetu za 50 i 70 zł miesięcznie oraz atrakcyjne ceny serwisów takich jak Tidal czy HBO GO, które można dostać z ofertą internetową na 3 miesiące bez opłat.

„Dwa razy szybszy Internet w tej samej cenie”, to hasło przewodnie oferty Black Weeks, którą Netia przygotowała z okazji Black Friday i Cyber Monday. Daje ona światłowodowy dostęp do Internetu o prędkości do 300 Mb/s za 50 zł miesięcznie (standardowa cena opcji do 150 Mb/s) oraz do 1 Gb/s za 70 zł miesięcznie (dotychczas cena dla opcji 500 Mb/s).

Zobacz: Netia TV w listopadzie: okno otwarte, nowe kanały oraz gala KSW 51
Zobacz: Wyniki Netii po 3Q2019 - ciąg dalszy poprawy rentowności spółki

Tidal i/lub HBO GO w abonamencie

W promocji Black Weeks w Netii dostępny jest również światłowodowy Internet do 300 Mb/s z dostępem do serwisu muzycznego Tidal w cenie 60 zł. W tej samej cenie dostępny jest też wariant z HBO GO. Do Internetu można też dobrać obie te usługi (Tidal i HBO GO), płacąc łącznie, po okresie promocyjnym, 70 zł miesięcznie.

Niezależnie od wybranego wariantu prędkości i dodatkowych usług czy serwisów, przez pierwsze 3 miesiące opłaty abonamentowe wyniosą zero złotych. Umowy w tej promocji zawierane są na okres 24 miesięcy.

Oferta dla obecnych klientów

Z okazji Black Weeks, Netia przygotowała szereg ofert również dla obecnych klientów. Dzięki nim na atrakcyjnych warunkach (od 5 zł miesięcznie) można zwiększyć prędkość łącza internetowego. Klienci, którzy wyrazili zgody na komunikację marketingową, otrzymają informację o akcji na swoje prywatne skrzynki email i/lub SMS z propozycją przejścia na wyższe prędkości, do 1Gb/s.

Zobacz: Play zaczyna BLACK WEEK. Tańsze Galaxy A40 i Watch GT, tysiące nowych cen dla ponad 200 modeli
Zobacz: Black Weeks w Plusie i Plushu: smartfony, zegarek, tablet...

W ofercie Netii dostępne są także różnorodne pakiety Internetu z TV. Już od 50 zł miesięcznie operator oferuje na przykład dostęp do Internetu z prędkością do 150 Mb/s93 kanały TV. Z kolei z myślą o klientach, dla których liczy się przede wszystkim brak zobowiązań, dostępna jest oferta Internetu światłowodowego z umową na czas nieokreślony.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu