DAJ CYNK

Netia TV w listopadzie: okno otwarte, nowe kanały oraz gala KSW 51

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 5334

Listopadowe atrakcje w Netia TV

Na listopad Netia przygotowała nowe propozycje w zakresie kanałów telewizyjnych. Atrakcje znajdą również fani mieszanych sztuk walki (MMA), w postaci transmisji z gali KSW 51.

Listopadowe okno otwarte

Do końca listopada tego roku użytkownicy usług telewizyjnych Netii będą mogli, w ramach tak zwanego okna otwartego, oglądać bez dodatkowych opłat kanały BBC BritBBC EarthNational Geographic (wszystkie w HD), które wchodzą w skład pakietu Wiedza i odkrycia, a także BBC Lifestyle (HD) z pakietu Styl życia.

Więcej kanałów TV

Pakiet Rozrywka w ofercie telewizyjnej Netii został poszerzony o kanały Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature i Polsat Viasat Explore (wszystkie w HD), natomiast do pakietu Seriale dołączył kanał Epic Drama.

Zobacz: Wyniki Netii po 3Q2019 - ciąg dalszy poprawy rentowności spółki
Zobacz: Netia Endpoint Management - nowa usługa do zarządzania oraz zabezpieczania firmowych urządzeń mobilnych

Kolejną, listopadową nowością w Netii, jest podniesienie jakości sygnału kanału TVP Kultura do HD (pakiet Na Start). Po zmianach Netia oferuje łącznie 222 kanały TV, w tym 135 w HD.

Sobotni wieczór z KSW

Miłośnicy mieszanych sztuk walki mogą już zamawiać na swoich Netia Playerach dostęp do zbliżającej się gali KSW 51, która odbędzie się 9 listopada w Chorwacji. W jej trakcie dojdzie do 10 pojedynków, w tym pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Erko Junem, a w kategorii półśredniej Borysa Mańkowskiego z Vaso Bakočevićem. Oprócz nich w karcie walk znajdą się też gwiazdy bałkańskiego MMA: Antun Račić, Filip Pejić oraz Aleksandar Ilić. Start gali zaplanowany jest na godzinę 19:00 czasu polskiego, a specjalnie dla widzów przygotowane studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Dostęp do transmisji z gali KSW 51 można zamówić poprzez aplikację PPV, która dostępna jest w menu głównym Netia Playera. Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale 500. Koszt w przedsprzedaży (do godziny 23.59 w przeddzień gali), to 34,90 zł, natomiast w dniu gali 39,90 zł.

Zobacz: Netflix zapowiada nowości na listopad. Zobacz, co warto obejrzeć
Zobacz: Serial Narcos trafi do telewizji. Również w Polsce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu